David Hampl
1 srpna, 2019

Naše povaha a různé skryté vlastnosti mají přímé spojení s tím, jak se rozhodujeme. A právě na tomto základě je založený zajímavý test, který si můžete nyní vyzkoušet. Zvolte si na obrázku z devíti fotografií tu osobu, která vás nějakým způsobem zaujala a na první pohled přitáhla vaši pozornost. Nad volbou nepřemýšlejte příliš dlouho a rozhodujete se spíše instinktivně. Až budete mít jasno, pojďte se podívat, co o vás vaše rozhodnutí vypovídá.

Obrázek číslo 1

Pokud vaše volba padla na obrázek číslo jedna, budete velmi ctižádostivý člověk, který chce úspěch a je pro něj ochotný mnoho udělat. Jste pracovití, jdete si za splněním svého snu a vynikáte opravdu silnou vůlí. Pokud si něco usmyslíte, obvykle dosáhnete svého. Můžete mít ale sklony k workoholismu a přehnanému puntičkářství.

Obrázek číslo 2

Ti, kteří si vybrali druhý obrázek, jsou jemné a citlivé duše. Nad mnohými věcmi hodně dopředu i zpětně přemýšlíte a často se zaobíráte svými pocity, které se snažíte analyzovat. Nejste ukvapení, naopak máte trpělivost a dokážete se klidně rozhodovat. Jednou z vašich předností je dobrá intuice. S ostatními lidmi zvládáte bez konfliktů, komunikovat, protože se dokážete vcítit do jejich pocitů.

Obrázek číslo 3

Výběr obrázku číslo tři značí dle volby tváře, že jste velice stateční a odvážní. Máte silnou osobnost a dokážete si stát pevně za svými názory – někdy jste dokonce až poněkud tvrdohlaví. Mezi vaše vlastnosti také patří to, že jste k sobě velice přísní. Dokážete splnit to, co slíbíte sami sobě i druhým lidem.

Obrázek číslo 4

Volba obrázku s číslem čtyři jasně říká, že jste hodný a milý člověk s dobrým srdcem. Mezi vaše velké přednosti patří laskavost a obětavost pro druhé. Dokáže svému okolí pomáhat a nikdy nenecháte kamaráda nebo kamarádku v nouzi. Jste schopní druhé ochránit a poskytnout jim psychickou podporu. Dávejte si ale pozor, aby někdo vaší dobrosrdečnost nezačal zneužívat v některé ze stránek života jako je ta:

  • Finanční
  • Pracovní
  • Emoční

Obrázek číslo 5

Obrázek číslo pět volí především introverti. Pokud jste si jej vybrali, jste spíše plachý a do sebe uzavřený člověk. Máte rádi své nejbližší kamarády a rodinu, ale příliš velká společnost například na party vám nedělá dobře. Nemáte v oblibě radikální změny a vždy se rádi vracíte do klidného prostředí a do domova, který znáte a ve kterém máte své jistoty.

Obrázek číslo 6

Pokud vaše volba padla na obrázek s číslem šest, jste velice kreativní člověk. Dokážete přemýšlet jinak než ostatní lidé a máte často velice originální nápady. Vždy dáte přednost něčemu zajímavému a nevšednímu před běžnými věcmi. Kromě kreativity jste také chytří, inteligentní a dokážete uvažovat prakticky. Své vlastnosti využijete při zaměstnání jako je například:

  • Umělec
  • Analytik
  • Programátor
  • A další

Obrázek číslo 7

Obrázek číslo sedm nejčastěji volí lidé, kteří mají sami velký šarm a dokáží okouzlit okolí. Jste si toho dobře vědomi nebo byste alespoň mohli být, protože dokážete opravdu silně zapůsobit na druhé. Obvykle se nebojíte říci nahlas svůj názor. Mezi vaše povahové vlastnosti patří rozhodnost, velké sebevědomí, ale na druhou stranu také obětavost a pochopení pro vaše blízké.

Obrázek číslo 8

Na fotografii s číslem osm se často zaměřují lidé, kteří jsou šťastný. Pokud patříte mezi věčné optimisty, určitě jste zvolili právě ji. Dokážete brát věci s nadhledem, netrápit se zbytečnostmi a v případě, že není možné situaci změnit, přizpůsobíte se jí bez nejmenších problémů. Nelpíte na minulosti a díky tomu získáváte před ostatními velký náskok. Mezi vaše povahové vlastnosti patří otevřenost a komunikativnost. Jste pro druhé dobrými kamarády.

Obrázek číslo 9

Pokud jste zvolili poslední obrázek s číslem 9, jste člověk, který miluje společnost ostatních lidí. Jste milý, komunikativní a přátelští, zároveň také vtipní a laskaví. Přítomnosti svých kamarádů i cizích lidí si užíváte a stejně dobře se cítí i oni s vámi. Jste spontánní, na nic si nehrajete a dokážete všem kolem zlepšit náladu.

Sdílejte článek