Podívejte se na svou dlaň a najděte čáru srdce. Pokud ta Vaše směřuje mezi ukazováček a palec, měli byste vědět tohle!

Lidé se odjakživa snaží předpovídat budoucnost nebo najít způsob, jakým by o druhých či o sobě zjistili více. Chceme vědět jací jsme, k čemu jsme předurčeni, nebo co nás čeká. Věštění z kávy, z hvězd či dlaní. Slyšeli jste už o čáře srdce? Víte co o Vás prozrazuje ta Vaše?

Váš typ čáry srdce

Podívejte se na ruku na svou čáru srdce. Potom si už jen podle obrázku najděte tu Vaši a zjistěte, jaký jste člověk a osobnost.

Čára srdce směřující k prostředníčku

[hana-code-insert name=’google‘ /]Pokud Vaše čára srdce směřuje k prostředníčku, jste člověk ambiciózní, nezávislý, inteligentní a máte spoustu dalších dobrých vlastností, pokud jde o úsudek a rozhodování. Na svět máte spíše materialistický pohled a jste občas dost sobecká osoba, což je v dnešní době dokonce velmi užitečná vlastnost, ale nic netřeba přehánět.

Čára srdce směřující mezi prostředníček a ukazováček

Jste velmi laskavý, dobrosrdečný a citlivý člověk. Věříte v dobro lidí a vidíte v nich jen to nejlepší. Své srdce necháváte dost často nechráněné, což není úplně nejlepší cesta. Určitě se neměňte, ale v dnešní době musíte být trochu více opatrný v tom, koho si připustíte k tělu.

Čára srdce směřující k ukazováčku

Pokud Vaše čára směřuje k ukazováčku, jste člověk velmi vyrovnaný. Nic Vás jen tak nerozhodí. Chladnou hlavu si umíte udržet i v oblasti vztahů. Jste samostatný a víte, co chcete. Jste stejně spokojený i ve vztahu, i bez něj.

Čára srdce směřující mezi ukazováček a palec

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Pokud máte tuto čáru srdce, jste velký dobrák a máte silný charakter. Jste spravedlivý a rád pomáháte jiným. Jste nakloněný charitě. Nedáte se však nikým využívat. Máte vždy jen dobré úmysly a slovo zákeřnost ve Vašem slovníku nemá místo.

Já mám číslo 4. Jak jste na tom Vy?