Domů KRÁSA A MÓDA Podívejte se na TOP účesy, které budou hitem letošního roku 2018! To...

Podívejte se na TOP účesy, které budou hitem letošního roku 2018! To musíte mít!

Za krásným vzhledem žen leží spousta nuancí a každodenní pečlivá péče o sebe sama. Mnoho mužů si ani neuvědomuje, kolik času a úsilí vynaloží nádherné dámy k udržení svého ideálního vzhledu. Správně vybrané oblečení, make-up, manikúra a samozřejmě vlasy, které utváří ideální celek, jsou každodenní rutinou mnoha žen po celém světě …

TOP Módní účesy 2018 

Účesy pro krátký střih

Chcete-li vypadat žensky, není nutné mít dlouhé vlasy až do pasu. I krátké účesy dovolí ženám být atraktivní. Podívejte se, co pofrčí letošní rok!

Milovníci extravagantních účesů by měli věnovat pozornost krásným variacím účesu s vyholením. Oholený zátylek a elegantní kresby vytvořené nůžkami vypadají velmi stylově v kombinaci s tímto účesem.

Účesy pro střední délku vlasů

Polodlouhé sestřihy si i letos získávají srdce mnoha žen, neboť právě takové sestřihy jsou ideální pro jemné vlasy, které dodávají vlasům lehký objem a vytvářejí dokonalou asymetrii.

Podlouhlý symetrický střih vypadá velmi elegantně na středně dlouhých vlasech. Ne bez důvodů je tento účes považován za jeden z nejvíce ženských.

Kam dál?

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

11 šikovných způsobů, jak přivést Vaše oblečení zpátky k životu!

Ztraťte až 10 kg pouhou chůzí za neuvěřitelných 5 měsíců!

Přejete si zhubnout? Tak zde je důvod, proč musíte přestat pít studenou vodu!

Trápíte se kvůli striím? Už nemusíte! Zde je 8 přírodních způsobů, jak jejich vzhled zmírnit!

Další články