Podívejte se, zda jste to právě Vy, kdo je astrology označován za...

Podívejte se, zda jste to právě Vy, kdo je astrology označován za nejlepšího rodiče!

Stát se rodičem je vzrušující a zároveň zodpovědná část Vašeho života. Co si budeme povídat, to, co z Vašeho dítěte vyroste za člena společnosti, je z velké části Váš úkol. Vy, jakožto rodiče, jste těmi, kdo tráví s dětmi nejvíce času, a to se na dětech „podepíše“ nejvíce.

Kdo jsou podle astrologie nejlepší rodiče?

Astrologie rozlišuje 5 znamení zvěrokruhu, která považuje za nejvíce zodpovědné a pečující rodiči. To neznamená, že lidé narození pod jiným znamením jsou špatní rodiče. Jde jen o zajímavá fakta.

Býk

Na prvním místě je pečující a odpovědný Býk. Oddaný partner a rozumný rodič, který je vždy velmi praktický a ekonomický. Stabilita a harmonie vnitřního světa býka bude nezbytně předána i jeho dětem.

Rak

Citlivost a soucit tohoto znamení z něj dělá extrémně pozorné rodiče k potřebám svého dítěte. Emocionálnost raků je něco, co přispívá každé rodině.

Lev

Nesporné vůdčí schopnosti „královského“ znamení jsou předávány i jeho dětem. Lev vždy ví, jak využít svou mimořádnou mysl k vyřešení jakéhokoli vznikajícího problému. Vynikající smysl pro humor a veselost mu pak pomáhají vypořádat se i s nepříznivými pocity a situacemi v jeho životě.

Váhy

Schopnost Váhy vytvořit rozumné partnerství zaručuje silné a zdravé manželství. Děti pak vyrůstají v kvalitním prostředí a je jim věnována dostatečná pozornost. Osamocenost pro Váhy je nepřijatelná, a proto i oni sami věnoují veškerou svou pozornost svým blízkým.

Kozoroh

Dokonalá sebeorganizace a touha po disciplíně jsou něčím, čím Kozoroh jednoznačně vyniká. Právě lidi narození v tomto znamení se vždy na vše kvalitně připravují a na všechno připravují velmi detailní a kvalitní plány. Schopnost inteligentně rozložit své síly je něco, co jejich děti v životě ocení.

Pokud v tomto seznamu není zmíněno znamení, ve kterém jste narozeni, nebuďte smutní! Ve skutečnosti je nejdůležitější milovat své dítě a porozumět mu. Přijetí dítěte tak, jaké je, není snadný úkol. Ale je to možné!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Tisk
ZDROJtakprosto.cc
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vzdali byste se královského titulu pro svého milovaného? Klobouk dolů, japonská princezna Mako nad tím reálně uvažuje!

Zajímá Vás, jak se s rozvodem vypořádávají celebrity? Ashton Kutcher se po rozvodu s Demi Moore stáhl do ústraní do opuštěných lesů!

Buďte taky součástí ohromujícího resortu na Bora Bora, kde tráví líbánky řada celebrit!

Ať si říká, kdo chce, co che, Melanie Trump je zkrátka kus! Podívejte se, jaké jsou její tipy a triky, aby si udržela takovýto vzhled!

Chtěli byste bydlet vedle Kevina Spaceyho? Teď máte příležitost! Ukázalo se, že jeho soused prodává svůj penthouse v centru Londýna!

Další články