Podivná žena (operní diva) zahájila představení: Posluchači a porota později nemohli uvěřit, že před nimi stojí stejná osoba!

Talentové soutěže jsou oblíbené na celém světě. Buďto v nich účinkující mohou předvést libovolný talent, nebo jsou zaměřené úžeji, zejména na zpěv. Tyto soutěže dávají možnost obyčejným lidem, které možná potkáváte každé ráno cestou do práce, ukázat své dosud skryté nadání, a dobýt srdce poroty a jednou možná i publika v koncertní hale nebo na velkém stadioně.

To, co odborná porota i lidé v hledišti milují asi nejvíce, jsou překvapení a boření zažitých klišé. Pokud dokážete přijít s něčím takovým a máte k tomu ještě opravdový talent, máte velkou šanci uspět.

Velké španělské překvapení

Něco takového se v roce 2016 povedlo už při svém prvním vystoupení Cristině Ramosové, která se přihlásila do soutěže „Španělsko má talent“. Moderátoři ji uvedli a na pódium vešla krásná mladá dáma v elegantních večerních společenských šatech. Porotci byli zvědaví na vystoupení, takže úvodní rozhovor byl velice krátký.

Čtěte také: Olej z těchto semen nahradí léky na více než 40 různých nemocí a zdravotních problémů!

Cristina začala krásnou árií, což se vzhledem ke zvolenému outfitu dalo očekávat. Bylo vidět, že jí ani obtížné pasáže nečiní problémy a zpívala čistě.

Brzy však začal být komorní hudební doprovod přerušován zvuky úplně jiného žánru. Zpěvačka náhle odhodila sukni ze společenského kompletu a pod ní měla černé děrované legíny a v pase stříbrné řetízky. Z operní divy se v mžiku stala divoká rockerka, která ze sopránové něžné árie přešla bez zaváhání do drsnějšího pěveckého projevu, a i v něm byla úplně přirozená. Porotu i diváky dostala záhy na nohy svou neutuchající energií i úžasným hlasem.

Pokud vás zajímá, jaké skladby Cristina ve svém vystoupení takto originálně propojila, byly to:

  • árie „Les oiseaux dans la charmille“ z opery Jacquesa Offenbacha „Hoffmannovy povídky“, a
  • píseň „Highway to Hell“ rockové skupiny AC/DC.

Úspěchy Cristiny

Není divu, že porota Cristinu po jejím vystoupení bez váhání poslala rovnou do semifinále. Ta nakonec celou soutěž vyhrála a poté soutěžila také o přízeň diváků soutěže „Amerika má talent“, kde skončila v silné konkurenci na krásném čtvrtém místě.