Podle délky a tvaru vašeho malíčku můžete zjistit, kdo ve skutečnosti jste za člověka. Je to velmi jednoduché. Zadívejte se na ruku

Krátký nebo normální

Je-li vás malíček oproti ostatním prstům velmi krátký, pak jste zřejmě plachou a uzavřenou osobou. Jste zároveň velmi přátelští a laskaví ke svým přátelům. Máte velké sny a přejete si je splnit. Stejně tak dokážete dosáhnout obrovských úspěchů.

Pokud váš malíček dosahuje normální délky, jako je uvedeno na obrázku, pak jste zřejmě velmi stabilní a vyzrálou osobou. Pravděpodobně už jste dospěli a je velmi obtížné vás ovlivnit. Z toho důvodu občas umíte působit chladně až vzdáleně. Ostatní potřebují hodně trpělivosti, aby odhalili, vaši laskavost, kterou projevujete velmi zřídka.

Dlouhý nebo úroveň prstenu

Máte-li dlouhý malíček, pak jste zřejmě milou osobností, která je navíc velmi vášnivá a charismatický. Rádi jste středem pozornosti a milujete kolem sebe skvělou společnost. Jste velmi talentovaní a máte vždy pocit, že pro všechno musíte tvrdě dřít a pracovat.

Pokud je váš malíček dlouhý do úrovně prstenu, pak jste silnou osobností, která usiluje o neustálý vývoj a velikost. Jste otevřené a ambiciózní stvoření, které má mnoho příležitostí pro společnost. Stanete se celebritou, vůdcem nebo politikem.

Nízký, špičatý, zakřivený

Je-li váš malíček o hodně nižší než ostatní prsty, pak jste plní očekávání a ambicí, ale většinu svých snů nikdy nesplníte, nicméně jste pro to schopni udělat cokoliv.

Je-li váš malíček hranatý, pak jste vynikající řečník a chcete být v centru pozornosti. Umíte vhodně volit slova a snadno se učíte nové jazyky. Je-li ovšem váš malíček zakřivený, jste pacifistou, který nenávidí konflikty a vyhýbáte se jim. Máte rádi mír.