David Hampl
26 dubna, 2020

Věříte na to, že všechno má svůj důvod a jste plni odevzdáni osudu života? Věříte ve své tělo nebo raději posloucháte rozum a lidi kolem sebe? Upřímně si myslím, že naše tělo ví všechno nejlépe a dokáže nám o nás prozradit spoustu zajímavého. Pokud k němu budeme pozorní, budeme se o něj starat a pečovat o něj s láskou, jistě se nám odvděčí. Díky znakům těla také můžeme poznat spoustu přicházejících a potenciálních nemocí nebo můžeme zjistit, co o nás jednotlivé části našeho těla prozrazují. Je to velmi jednoduché, stačí se jen na svoje tělo občas pořádně podívat, poslouchat a ono nám řekne, kdo jsme a co nás třeba v budoucnu čeká. Dnes pro vás máme jeden testík s prsty, který vám může napovědět, co jste skutečně za osobu.

Prastarý, ale účinný

K tomu, abyste si mohli tento testík udělat, budete potřebovat pouze vaši ruku a trochu času. Co se týče ruky, tak zde vás bude zajímat hlavně oblast zápěstí, konkrétně prsty. Zde se zaměřte na malíček, protože ten je v tomto testu podstatný. Právě délka nebo jeho tvar vám mohou prozradit, co se ve vás ukrývá, jací jste a co můžete od života třeba čekat. Každý si v tom najde něco jiného. Tento prastarý test pochází z Jižní Koreje a je považován za velmi přesný test pro určování osobnosti. Vložte důvěru do svého těla a pojďte odhalit své vnitřní stránky.

Krátký nebo normální

Je-li vás malíček oproti ostatním prstům velmi krátký, pak jste zřejmě plachou a uzavřenou osobou. Jste zároveň velmi přátelští a laskaví ke svým přátelům. Máte velké sny a přejete si je splnit. Stejně tak dokážete dosáhnout obrovských úspěchů.

Pokud váš malíček dosahuje normální délky, jako je uvedeno na obrázku, pak jste zřejmě velmi stabilní a vyzrálou osobou. Pravděpodobně už jste dospěli a je velmi obtížné vás ovlivnit. Z toho důvodu občas umíte působit chladně až vzdáleně. Ostatní potřebují hodně trpělivosti, aby odhalili, vaši laskavost, kterou projevujete velmi zřídka.

Dlouhý nebo úroveň prstenu

Máte-li dlouhý malíček, pak jste zřejmě milou osobností, která je navíc velmi vášnivá a charismatický. Rádi jste středem pozornosti a milujete kolem sebe skvělou společnost. Jste velmi talentovaní a máte vždy pocit, že pro všechno musíte tvrdě dřít a pracovat.

Pokud je váš malíček dlouhý do úrovně prstenu, pak jste silnou osobností, která usiluje o neustálý vývoj a velikost. Jste otevřené a ambiciózní stvoření, které má mnoho příležitostí pro společnost. Stanete se celebritou, vůdcem nebo politikem.

Nízký, špičatý, zakřivený

Je-li váš malíček o hodně nižší než ostatní prsty, pak jste plní očekávání a ambicí, ale většinu svých snů nikdy nesplníte, nicméně jste pro to schopni udělat cokoliv.

Je-li váš malíček hranatý, pak jste vynikající řečník a chcete být v centru pozornosti. Umíte vhodně volit slova a snadno se učíte nové jazyky. Je-li ovšem váš malíček zakřivený, jste pacifistou, který nenávidí konflikty a vyhýbáte se jim. Máte rádi mír.

Sdílejte článek