David Hampl
14 ledna, 2020

Zkontrolujte rozložení čáry na obou svých rukách. Měli byste je dát k sobě tak, aby se jejich čáry spojovaly. Možná se budete divit, ale právě tato metoda o vás může mnohé prozradit. Pokud se tedy rádi o sobě něco nového dozvíte, určitě to vyzkoušejte. Z obrázků je evidentní, jak celá metoda má být správně. Zkontrolujte si tvar a směr linií čar a podle toho si přečtěte charakteristiku.

1. Linie jsou si rovny

Pokud se tyto dvě čáry na dlaních spojují, znamená to, že jste vyrovnanou osobností bez vnitřních konfliktů. Věříte v jednoduchý princip. Dobro vždy vyhrává a láska překoná všechny překážky. Vaše víra je neotřesitelná. Ve svých plánech nikdy nejste sobecká osoba. Vždy berete v úvahu potřeby druhých. Máte hluboký smysl pro spravedlnost a nemůžete nikomu ublížit. Triviální lidé vás mohou zmást a stáhnout dolů. Naštěstí se vám podaří zvednout a pokračovat svým vlastním tempem.

2. Pravá linie je výše

Ve svém životě můžete pocítit nedostatek rovnováhy. Čím výše je čára na pravé ruce, tím menší je vaše rovnováha. Vaše priority jsou rodina a domov až do té míry, že jiné věci mohou být trochu opomíjeny. Můžete mít pocit, že je třeba více svobody, osobního růstu a úspěchu při práci. Rodinné záležitosti pro vás však budou vždy nejdůležitější, a to i když budete cítit nedostatky v jiných oblastech. V případě, že čáry jsou blízko u sebe, bude to pro vás hodně těžké. V životě budete řešit své vnitřní konflikty, a budete zapomínat ocenit to, co už máte.

3. Levá linie je výše

Zde je také nerovnováha v různých oblastech života. Lidé s tímto systémem pocítí disharmonii velmi brzy, takže hledají cesty, o kterých si myslí, že jim dají to, co potřebují. Pracují tvrdě pro úspěch a sny a dosahují silného postavení a peněz. Práce se stává prioritou, nicméně v závěru zjišťují, že jim kariéra neposkytuje naplnění určitých oblastí života. Měli by se starat více o hodnoty jako štěstí rodinného krbu, rodina, přátelé a dalších potřeby.

Sdílejte článek