Podle polohy těla během spánku lze odhalit spoustu trápení a zdravotních problémů: Zejména spaní na boku!

Spát musíme každý den, ale někdy s tím máme občas potíže. Určitě jste zaregistrovali, že každý má při spánku jinou poloho těla. Někdo spí celou noc v jedné poloze, ale někdo jich za noc vystřídá obrovské množství. Věděli jste, že právě poloha těla během spánku na nás může mnohé prozradit? Zkuste si zjistit, v jaké poloze spíte nejčastěji, a podle toho si pak zjistěte, co o vás daná poloha říká. Možná budete příjemně překvapeni.

Poloha těla prozradí

Každá poloha během spánku má něco do sebe a je něčím charakteristická. Někdo spí celou noc na zádech, někdo na břiše, někdo má rád spaní na levém či pravém boku. Většina z nás ovšem tyto polohy pravidelně měníme, aniž bychom si to nějak uvědomovali. Jedno je ovšem jisté, během spaní jsme sami sebou, takže právě poloha těla během spánku může říct, jakým jsme uvnitř člověkem.

Poloha plodu a doskok

V poloze plodu spí podle výzkumů až 41 % lidí. Dle výzkumů tato poloha znamená, že jste uvnitř velmi plaší a citliví. Velmi vás vyčerpává boj s okolním světem a měli byste se naučit přiznat si, že některé věci prostě nezvládáte.

Čtěte také: Nedaří se Vám zhubnout při cvičení a dietě? Tento 3-denní detox Vám pomůže shodit až 3 kilogramy a navíc pročistí celé Vaše tělo!

Poloha doskok je druhou nejčastější polohou, která ovšem působí dosti strnule. I přesto jsou tito lidé velmi komunikativní a mají rádi úspěch. Na druhou stranu se jedná spíše o naivní a lehkověrné jedince.

Vítání, voják, hvězdice

Ve vítajícím poloze spávají lidé, jejíchž předností je pohostinnost a otevřenost. Jsou ovšem také nedůvěřiví a k ostatním umí být dosti cyničtí.

V pozici na vojáka nebo v pozoru spí lidé, kteří nejsou přímo spokojení se svým životem. Na sebe i své okolí mají mnohdy zbytečně velké požadavky. V této poloze velmi často chrápou.

V poloze hvězdy spávají lidé, jejichž předností je přátelství, soucit a mají neustále tendenci pomáhat ostatním. Vždy jsou připraveni někoho obejmout, ale bohužel tato poloha není zrovna častá.