David Hampl
5 března, 2019

Anděl strážný. Nadpřirozená bytost, kterou podle mnoha teorií máme nad sebou proto, aby nás ochraňoval a dodával nám případnou pomoc. Někdo na něho věří, někdo nikoliv. Je jedno, na jaké jste straně, jelikož projevy toho, že je nad vámi a že na vás působí, jsou u obou skupin stejné. Podívejte se společně s námi na 10 věcí, podle kterých poznáte, že je vám skutečně na blízku a že vás opravdu dobře ochraňuje.

Mraky

Podívejte se nad sebe, do mraků. Také se vám zdá, že zde vidíte různé postavy a známé tvary? Vidíte zde třeba své milované domácí mazlíčky, nebo někoho ze svého okolí? Není to náhoda, jelikož to jsou právě ony důležité signály, že váš anděl strážný opravdu existuje. Takto vám to dává najevo. Nejde tedy o vaši představivost, ale o to, že dané mraky skutečně vypadají jako něco, co znáte.

Barvy

Rozhlédněte se kolem sebe. Svět je pestrobarevný a není to nic výjimečného. Že máte ve svém okolí svého anděla strážného poznáte podle toho, že začnete všude vidět svou oblíbenou barvu. Je jedno, zda je to červená, modrá, zelená, nebo jakákoliv jiná. Když se podíváte třeba do pestrobarevné přírody a vaše oblíbená barva bude ta, která přitáhne oči jako první, je to jasná známka toho, že váš anděl je vám na blízku.

Uši

Co se s nimi děje? Někdy vám začne z ničeho nic více nebo méně zvonit v uších. Mnoho lidí to vnímá negativně, ale reálně byste tento stav měli vnímat naopak pozitivně. To proto, že se vám daná nadpřirozená bytost pokouší poslat zprávu, že je vám na blízku. Jedná se o druh duchovního přenosu, který vás má upozornit na to, že ve světě rozhodně nejste sami.

Hudba

Máte oblíbenou píseň, která je spojena nejenom s vámi, ale také s někým z vašeho okolí, kdo již zemřel? Pokud ano, není to žádná náhoda. Zvláště, pokud jste si danou píseň oblíbili nezávisle na sobě. Vliv mí opět anděl strážný, který vás chce s danou osobou propojit a ukázat vám, že na vás čeká a že jste pod její ochranou.

Zázrak

Stalo se vám v životě něco, co nemůžete logicky vysvětlit? Něco, co váš život změnilo a co vám do života zasáhlo jako blesk z čistého nebe? Takových případů je celkem dost a ukazují jenom na jednu jedinou věc. Že na světě skutečně nejste sami a že nad vámi skutečně stojí anděl strážný. Byli jste v bezvýchodné situaci a byl to právě on, kdo se rozhodl vám pomoci.

Motýl

Vídáte je často a jsou všude kolem vás? Pokud ano, nepohlížejte na ně jako na běžné zvíře. Jsou brány jako symbol transformace. Pokud se na svět někdo vrátí, tak má velmi často podobu právě motýla. V takovém případě vidíte nikoliv klasického zástupce fauny, ale vidíte někoho, kdo vás přišel zkontrolovat a kdo vás přišel ochraňovat.

Pokračování článku na další stránce
Sdílejte článek