David Hampl
6 prosince, 2019

Dnes tu máme test zaměřený převážně pro naše krásné ženy. K ženám neodmyslitelně patří krásné a elegantní šaty. Téměř každá žena touží po velkém množství nádherných šatů ve svém šatníku. No, aby ne, vždyť šaty dělají ženu ženou. Drahé ženy, vyzkoušejte si náš šatový test a zjistěte, jaká žena ve skutečnosti jste. Výběr šatů toho na vás může mnoho prozradit.

Šaty vás prozradí

Na světě je spousta krásných šatů, a přestože existuje mnoho různých typů pro každou událost, každá z nás má svůj oblíbený styl. Když navštívíme obchod s šaty, tak právě nejčastěji vyhledáváme a dotýkáme se těchto oblíbených šatů. Někdo má rád odvážné vzory, zatímco druhá dává přednost jednoduchým, ale elegantním typům. Některé ženy mají rády pestré barvy, zatímco jiné volí spíše tmavší vzory. Každá to má jinak. Vaším úkolem teď bude vybrat jedny z šatů uvedených na obrázku. Poté si přečtěte, co o vás vybrané šaty řeknou.

Šaty 1 až 3

Šaty číslo jedna zastupují originální a velmi sofistikovaný styl. Jste opravdu elegantní ženou a víte, jak dobře vypadáte i při nošení sportovního oblečení. Lidé oceňují váš vkus a vyhledávají vaše rady. Šaty číslo dvě prozrazují, že jste velmi atraktivní a okouzlující žena, která má ráda upřímnost. Vždy nosíte to, co považujete za pohodlné a nepotřebujete na nikoho působit svým vzhledem. Šaty číslo tři prozrazují, že jste velmi záhadná a zajímavá osoba. Obzvláště muži vás obdivují. Stačí prohodit jen pár slov a každého okamžitě dostanete svým kouzlem. Nemáte rádi monotónnost a když vám někdo říká, co máte dělat.

Šaty 4 a šaty 5

Šaty číslo čtyři říkají, že jste jemná a laskavá. Na svět se díváte z vlastního pohledu a máte svou vlastní hlavu a intuici, kterou dokážete dobře použít. Jste loajálním člověkem, který se ovšem bojí dělat chyby. Šaty číslo pět říkají, že jste perfektní, vášnivá a velmi atraktivní žena. Jste dobrou matkou, oddanou manželkou a skvělou přítelkyní. Vaříte skvěle a vždy se držíte podle rad v knize. Lidé vás respektují.

Sdílejte článek