Podle všeho to vypadá, že Jakub Prachař na svou ženu Agátu naprosto kašle. Po předchozí aférce vyplula na světlo další. Nebudete věřit, s kým měl trávit čas. Nikoliv přes den, ale také v noci. Jak dopadne jejich vztah? -
Menu

Podle všeho to vypadá, že Jakub Prachař na svou ženu Agátu naprosto kašle. Po předchozí aférce vyplula na světlo další. Nebudete věřit, s kým měl trávit čas. Nikoliv přes den, ale také v noci. Jak dopadne jejich vztah?

Agáta Prachařová s Jakubem Prachařem prožívají krizi ve vztahu. Dokonce to vypadá ještě hůře, než se na první pohled zdálo. Problémy trvají již delší dobu a často se spekuluje, kde vlastně vznikly. Jak bylo očekáváno, pravda vždy nakonec vyjde na povrch a jinak tomu není ani v tomto případě. To, co se ve skutečnosti odehrává, překvapí nejednoho z těch, kdo dlouho vlekoucí se kauzu sledují. Donedávna to vypadalo, že se v klidu Agáta i Jakub Prachařovi nyní snaží žít dle svého a zvláště Jakub dělá, že se nic mimořádného neděje. Klidu si chtěla užít i Agáta, která se vrátila z dovolené v Izraeli, kde byla s dětmi u své mámy Veroniky Žilkové. Ale až uvidí, co se mezitím stalo, určitě jí nebude do smíchu.

Začátky vztahu Agáty a Jakuba

Agáta Prachařová, předtím Hanychová, vždy působila velice sebevědomě a dala by se považovat za rebelku, které kuráž rozhodně nechybí a kterou jen tak něco nerozhází. Před lety se dala dohromady s hráčem amerického fotbalu a během krátké doby s ním počala i dítě. Syn, který se narodil v roce 2011, dostal jméno Kryšpín. S jeho otcem příliš dlouho nevydržela a zakrátko se s ním rozešla. Důvody jsou z obou stran podávány poněkud odlišně – dle Agáty za tím stojí nevěra partnera, s čím on sám nesouhlasí. Jisté ale je, že už v roce 2012 se začala Agáta objevovat po boku Jakuba Prachaře, se kterým se zná od svého dětství. Nabízí se dvě varianty, o kterých se spekuluje, byť pravdu vědí asi jen oni dva.

  • Buď se dali dohromady až po nevěře Agátina bývalého partnera Mirka a Jakub jí pomohl s léčením psychických ran po rozchodu.
  • Nebo svého předchozího partnera s Jakubem také podváděla.

Hned dvě svatby

Už v roce 2013 se dvojice k údivu všech provdala a to poměrně narychlo. Jak se ke sňatku vyjádřil sám Jakub „byla to spíš taková punkerská svatba“, na které nebylo mnoho hostů a to ani z oblasti rodiny. Pro ně se nakonec přichystala ještě o měsíc později druhá svatba, na kterou již byli zváni. Dvojitý sňatek však dvojnásobné štěstí a dvojnásobnou pohodu nepřinesl. Naopak odstartoval dlouhé období, které rozhodně není procházkou růžovým sadem ani pro jednoho z páru.

Pravidelné krize ve vztahu

Příčinou většiny krizí, které se ve vztahu opakovaly ve dvouletých intervalech, byla Agáta a fakt, že občas přespala v cizí posteli. Není tedy divu, že docházelo k problémům, které dvojice jen těžko překonávala a kterým se také dostávalo náležité pozornosti médií. Od svatby bylo takových aférek hned několik:

  • S hokejistou Jiřím Tlustým
  • S fotografem Dereckem Hardem

První krize, kdy byla Agáta Jakubovi nevěrná s hokejistou, šla ustát. Jednalo se přeci jen o první problém, u kterého je ještě velká ochota a vůle všechno zlé překonat. Když se situace opakovala podruhé, vztah obou manželů málem skončil. Záchranou bylo nejspíše především to, že byla Agáta těhotná a její dcera Mia jako by Jakubovy z oka vypadla. Agáta své chování změnila, z velké části také kvůli mateřství a samozřejmě proto, že o Jakuba nechce přijít. Další krize však byla nablízku a podezření z nevěry padlo tentokrát na pro změnu na Jakuba.

Jakub s Dianou Mórovou

Agáta Prachařová, která po narození dcery začala budovat rodinnou idylku, byla asi zoufalá, když se rozhodla řešit podezření na partnerovu nevěru zveřejněním SMS zpráv, ve kterých neznámý dobrák nabonzoval Jakuba. Ten měl mít údajně poměr s Dianou Mórovou. Tu poznal během natáčení pořadu Česko Slovensko má talent. Evidentně si spolu velmi dobře rozuměli. Obě strany románku však něco takového popřely. Diana se navíc vyjádřila, že s problémem Jakuba a Agáty nemá nic společného a že si svoje trable manželství musí vyřešit sami.

V čem vězí problémy ve vztahu?

Ačkoliv Agáta na první pohled oplývá velkým sebevědomým, které jí ve skutečnosti určitě opravdu nechybí, její blízké okolí odhalilo také její druhou tvář. V tom také mohou spočívat všechny komplikace ve vztahu. Agáta se vedle Jakuba cítí méněcenná a Jakub byl pro ni zároveň vždy i idolem. Oboustranná přitažlivost bezesporu mezi nimi funguje, ale i právě z ní pramení mnohé z příčin neustálých vztahových krizí. Mnoho informací prozradila matka Agáty, Veronika Žilková. Právě k ní odjela dcera do Izraele vzpamatovat se z domácích problémů. Také řekla, že její dcera už dva měsíce jen pláče a že by jí ráda alespoň pomohla s dětmi, když od nich nyní Jakub odešel a žije si svůj vlastní život. To v překladu znamená:

  • Kamarádi
  • Nové zážitky
  • A práce, která je asi největším problémem

Jakub si žije podle sebe

Agáta jistě nebude nadšená z nového natáčení show Česko Slovensko má talent, kde se bude Jakub opět vídat s Dianou Mórovou. Historie se opakuje ještě dříve, než se vztah z prvního podezření Jakuba a Diany z nevěry stačil vzpamatovat. Jakub na natáčení již pracuje, zatímco Agáta je v Izraeli. Další neméně příznivou zprávou je další aféra z Prachařovy práce, konkrétně při moderování party narozenin jednoho kasina. Po celý večer na sobě Jakub nedal v nejmenším znát, že by měl doma nějaké problémy a sršel vtipem i dobrou náladou. Problém nastal v okamžiku, kdy doopravdy nedokázal odtrhnout oči od lehce oděné tanečnice a téměř zapomněl, že má doma manželku s dcerou. Jakub Prachař zkrátka nyní rozhodně není v roli usazeného otce od rodiny. Naopak žije naplno a věnuje se práci i kamarádům. Ke krizi ve vztahu se nechce vyjadřovat. Pořídil si nové tetování s nápisem „Never try never know“ (Když nezkusíš, tak nevíš), s červenou čárou s devíti stehy od srdce až k dlani, s černou hvězdou a s číslem 5 na konci. O významu tetování můžeme jen spekulovat, ale mnoho jeho fanoušků má jasno, co vytržené srdce může symbolizovat a vidí v něm i náznaky nové životní cesty.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZÁBAVA

Rodiče daných dětí nechali své ratolesti jenom chvíli bez dozoru.…

Pes je skvělý přítel člověka a také mnohdy výborná chůva pro děti. Ačkoliv není radno nechávat děti úplně bez dozoru…
ZÁBAVA

Tatínek řekl tříleté dceři, ať zazpívá svou oblíbenou písničku –…

Malé děti nás mnohdy dokáží opravdu překvapit a již v brzkém věku se u nich začne projevovat budoucí talent. Jinak tomu…
ZÁBAVA

Neuvěřitelný zpěv dvou sester přivedl všechny diváky k úžasu. A6…

Všude po světě jsou pravidelně pořádané soutěže, podobné jako známe z českých televizních obrazovek Československou Superstar a další. Ty dávají šanci…
ZÁBAVA

Naprosto odrovnala porotu soutěže. Až uslyšíte zpívat tuhle dívku, ztuhne…

Už se Vám někdy stalo, že jste slyšeli někoho zpívat a běhal Vám mráz po zádech? Je to báječný a…
ZÁBAVA

Jenom těžko by se našel někdo, kdo by neznal film…

Patříte mezi obdivovatele filmu Hříšný tanec? Pak vás určitě bude zajímat scéna, kterou ve filmu neuvidíte. Tento film pochází už…
ZÁBAVA

Tato těhotná žena se při návštěvě zoologické zahrady rozhodla k…

Návštěvy zoologické zahrady jsou velmi populární formou trávení volného času. Člověk může vidět mnoho zvířat které běžně nepotká a dozví…