David Hampl
29 ledna, 2019

Standardem svatebních darů jsou dnes peníze. To je běžný kolorit na řadě svateb. Nutno ale říci, že mnozí svatebčané si dají záležet a vymyslí dar, který bude zcela unikátní a netradiční. Právě takový dostal pár z našeho příběhu. To proto, že podmínkou daného daru bylo to, že ho musí otevřít až po první velké hádce. Když byly drobné neshody, nebyl to důvod k jeho otevření. I když jim vrtalo hlavou, co je dovnitř, ctili slib i vzkaz na samotném daru.

Čekali 9 let

Že jde o opravdu ideální pár, to jasně dokládá fakt, jak dlouho na daný dar vlastně čekali. Když se podíváme na ono datum, tak čekali dlouhých 9 let. To znamená, že první opravdu velká hádka se odehrála až po 9 letech jejich vztahu. Takto dlouho měly tento dar schovaný a takto dlouho ho měly také neotevřené. Ten, co jim ho dal ani nemohl uvěřit, že se tak dlouho nehádali a že jsou tolik spokojení. Samozřejmě jim věřil a když mu několikrát ukázali, že dar mají stále zavřený, tak se vždy jenom usmíval.

Často váhali

Nutno říci, že i když páru nezabalený dírek vydržel tak dlouho, tak se několik drobných neshod našlo. To je ve vztahu zcela normální. Vždy se ale shodli na tom, že to nebyla žádná velká hádka, po které by na sebe byli naštvaní a po které by spolu nemluvili. A tak dárek raději nechali být, jelikož si zároveň říkali, že daná situace ještě není tak špatná a daná neshoda rozhodně není narušení jejich vztahu a nejedná se o žádnou velkou hádku.

Jednou to přišlo

Trvalo to 9 let, ale nakonec to přišlo. Pohádali se, několik dní spolu nemluvili a potom následně došlo k tomu, že se umoudřili a tak se nakonec rozhodli dárek otevřít. Jednoduše je zajímalo, co v něm je a jakou to má mít souvislost s tím, že se pohádali. Daný dárek je skutečně zaujal, jelikož něco tak originálního rozhodně nečekali. Bylo jasné, že ho otevírali s napětím, jelikož nevěděli, proč a jakou má souvislost právě s jejich hádkou. Dokonce se obávali nejhoršího, že v dárku budou rozvodové papíry, nebo snad poukaz na návštěvu manželské poradny. To se nakonec nevyplnilo, jelikož v krabici bylo něco mnohem zajímavějšího. Jakmile to viděli, tak se oba rozplakali. Není se čemu divit.

Co bylo v krabici?

Nutno říci, že v krabici byly hned několik dárků. Jeden byl určený ženichovi. Jednalo se o lístek, ve kterém byly zabalené peníze. A co bylo na daném lístku napsáno? Bylo to celkem jednoduché. Byl to vzkaz, který mu říkal, že za přiložené peníze má své ženě koupit květiny a také lahev vína.

Další dárek byl určený pro nevěstu. Vypadal totožně. I tady byl lístek s penězi a na něm byl napsaný vzkaz. Textem bylo, že za přiložené peníze má objednat pizzu, popřípadě jiný pokrm, který mají oba dva rádi a který si také společně sní.

Dále bylo součástí dárku také několik věcí na relaxační koupel. Tedy svíčky, vonné oleje, ale také pěna. V tu chvíli se na sebe oba dva podívali a bylo jim zcela jasné, že originálnější dárek ještě nikdy od nikoho nedostali. A dost možná ani nedostanou.

Návod k udobření

Hned po tom, co se na daný dárek podívali, jim doslova vyhrkli slzy. Co v něm bylo? Můžeme to považovat jako za něco, jako je návod na udobření. Květiny pro ženu, společná relaxační koupel, k tomu láhev vína a také pizza. Pro dva dokonalá kombinace, která dokáže zaručeně zaujmout každého. Slzy jim vyhrkli jak štěstím, tak i v návalu emocí. A jelikož ctili vzkazy z dárků, tak za dané peníze skutečně nakoupili co měli a udělali si společný příjemný večer.

Pokud i vy hledáte zajímavý tip na originální dárek na svatbu, nechte se inspirovat. Než dát peníze do obálky, to je lepší vymyslet něco, na co budou oba dny, týdny, měsíce nebo i roky čekat.

Sdílejte článek