Podruhé bojuje s leukémií, její příspěvky berou za srdce

Nový příspěvek na svůj instagramový účet přidala Regina Makedou, která s trpělivostí a díky pozitivnímu myšlení už podruhé čelí zákeřné leukémii. Poprvé ji překonala, podruhé je připravená s ní bojovat s mnohem větší silou. Regina se věnovala gymnastice, která byla jejím velkým koníčkem. Nyní ale nastupuje do nemocnice, ve které se bude snažit nemoc porazit.

Cítí se připravená a hlavně silná

I tentokrát se chystá nemoc porazit, v příspěvku přiznala, že se cítí velmi silná a připravená. Regina se ale přiznala, že ji bude velmi bolet rozloučení s jejím největším kamarádem. Psychická příprava je neméně důležitá, stejně jako fyzická. S sebou do nemocnice si svého psa bohužel vzít nemůže. Rozloučení s mazlíčkem tak bylo velmi emotivní, protože zvířata vycítí, když se s jejich pány něco špatného děje.

https://www.newsitamea.gr/

Patří to mezi jednu z nejtěžších věcí, se kterými se musí Regina psychicky vyrovnat, jak přiznala svým sledujícím. Všichni mají mazlíčka jako rodinného člena a je velmi těžké se loučit, protože nevíte, jestli se s ním ještě někdy vůbec shledáte. Regina je ale pozitivní a doufá, že si svou Glory bude moci znovu pohladit. Pouto k ní je velmi silné, a sama Regina přiznala, že je to až nevídané.

Čtěte také: Tragická zpráva otřásla nestárnoucí kapelou Elán: Nečekaná smrt legendy vyvolává slzy!

Glory musí doufat, že to její panička zvládne

Chrání ji, miluje ji a kdykoliv se má dostavit domů, čeká nadšené u dveří a těší se, až ji Regina zase podrbe. Pozná, když ji něco bolí a dává ji na místa náhubek, aby ji od bolesti ulevila. Teď může Glory pouze čekat na to, jestli se Regina podruhé uzdraví. Její manžel sdílí její nadšení pro mazlíčky. Dostává i od něj spoustu lásky, takže ji půjde lépe snášet nepřítomnost gymnastky, která se nyní musí soustředit na svůj boj o život.

https://www.newsitamea.gr/

Regina přiznala, že jediná věc, na kterou se netěší, je napíchnutí žíly. Má je už tolik rozpíchané, že už není jediné místo, které by jehlu nepoznalo. Regina se od jiného pacienta nijak neliší, jen je možná o něco slabší než ostatní. Cítí se silná po fyzické stránce, ale sami to někteří vědí, že psychická stránka je pro některé lidi o dost podstatnější. Díky dárcům a podpoře rodiny ale Regina doufá v pozitivní výsledek. V příspěvku také poděkovala všem, kteří ji podporují a nejvíce pozdravů poslala svému manželovi a fence, která se na ni velmi těší. I vy můžete držet Regině palce.

Zdroj: newsitamea.gr