David Hampl
18 ledna, 2020

Představte si, že jako muž máte milenku a vaše žena na to přijde. Po pravdě to není zrovna hezká představa a vřele všem doporučujeme, aby se takovým situacím ve skutečnosti raději vyhnuli. Nicméně pokud už by se tak stalo, rozhodně by se nejednalo o příjemnou záležitost. A teď si představte, že by vaše žena, která vám na nevěru přišla, sama oslovila vaši novou milenku tím, že jí napíše otevřený dopis, který následně sdílí na internetu. Nikdo by asi nechtěl být v kůži takového muže, protože je to ostuda jako Brno. Jednomu muži se tak však přihodila. Manželka mu přišla na nevěru a milence napsala otevřený dopis. Vy teď máte příležitost o tom zjistit více informací.

Místo nadávek přivítání

Dopis, který žena napsala, se šíří po internetu rychlostí blesku. Napsala ho proto, že se s mužem nedávno rozvedla a její tři děti tak měla vychovávat nová žena. V dopise se tedy zmínila o tom, jak důležitá je starost o tuto rodinu. Stejně tak nové ženě udělila několik rad a pravidel, které se týkají výchovy dětí. Rozhodně jí nepsala o tom, že je na ni naštvaná nebo, že ji nenávidí. Chtěla ji pouze pomoci a poradit. Je to velmi zvláštní, ale i takové věci se ve světě stávají. Takové přivítání milenka muže a nová maminka rozhodně nečekala, a proto když si dopis přečetla, padla do kolen.

Přijměte mé rady

„Vítám tuto novou a jedinečnou moderní rodinu. Vítám váš nový vztah, ve kterém jsou zapojeny i moje děti.“ napsala žena na začátku dopisu. „Měla byste si uvědomit, že děti jsou klíčem ke všemu. Nikdy je nesmíte stavět na druhé místo za práci. Vždy o ně musí být postaráno, proto vám k nim chci dát pár rad. Stejně tak bych vám ráda napsala něco o mém bývalém muži, se kterým budete žít nový život. Sama víte, jaký je, ale určitě oceníte i zkušenosti, které jsem nasbírala za 20 let manželství. V žádném případě vám nechci nic vyčítat. Jsem si jistá, že víte, co děláte a že k sobě s mužem patříte. Nám to prostě nevyšlo, a tak z toho nebudu dělat kovbojku. Dám vám jen pár poučení, které můžete využít.“ pokračovala žena.

Manžel je dokonalý člověk

Možná to bude znít divně, ale žena napsala také: „Myslím, že můj bývalý manžel je dokonalý člověk, ale pro někoho jiného, než jsem já. Moji synové v něm vidí velký vzor a vždy půjdou za ním. Milují ho stejně jako on je. Dokáží se spolu dlouho smát a bavit se o mnoha věcech. Jejich vztah je plný radosti a lásky. Byla bych ráda, abyste věděla, že se ji nesmíte bát a být stranou. Budou vás mít rádi, když se o ně budete hezky starat a budete je mít ráda. Mají velké srdce po svém otci. Mají sice určité nedostatky, dělají vtípky a různé výstřednosti, ale jsou to moc správní kluci. Neměňte je, moc byste jim ublížila. Pokud budete mít pocit, že s vámi nechtějí mluvit, nesnažte se to měnit. Zůstaňte sama sebou a buďte v klidu.

Vítejte v rodině

Doufám, že si časem spolu vytvoříte krásný vztah. Je k tomu však zapotřebí úsilí a hodně práce. A někdy to nebude snadné, ale stojí za to bojovat. Stejně doufám, že vás tento dopis nějak neodradí. Přeji vám hodně štěstí a upřímně vás vítám v rodině. Tina.“

Sdílejte článek