David Hampl
25 ledna, 2019

Vypadalo to na zcela spokojený vztah. Ale opak byl pravdou. Partner dívky se rozhodl pro nevěru. Tu se mu dařilo nějako dobu tajit, ale jak je běžné, ne vždy se vše utají navždy. A to se stalo také v tomto příběhu. Na nevěru jeho partnerka přišla celkem jednoduše. Její partner si nechal položený mobil na stole, kam mu právě přišla zpráva od jeho milenky. A té si nešlo nevšimnout. Rázem bylo jasné, kam se vztah řídí.

Dosavadní partnerka mu napsala dopis

Jak se zachovala jeho partnerka? Toto čekal skutečně málokdo, jelikož něco podobného se obvykle řeší různými hádkami a podobnými věcmi. Ne ale v tomto případě, kde došlo k tomu, že napsala dívka pro svého partnera celkem zajímavý dopis. V něm uvádí to, že mu přišla na nevěru z otevřeného mobilu, stejně jako popisuje, že si nemá dělat žádné starosti z rozchodem. A také si nemá dělat starosti se svými věcmi.

Pojďme si zahrát hru

Jsou ženy, které by věci svého partnera vyhodily, rozdaly, nebo třeba spálily či zničily. Tato ale ne. Ta se rozhodla mu věci zabalit. Ale zcela netradičním a velmi originálním způsobem. Vymyslela totiž zajímavou hru, která jí jistě pobaví, stejně jako ukáže, jak jí partner měl rád a jak si pamatuje věci, které spolu dělali. Sama mu v dopise píše, že tuto volbu zabalení věcí zvolila právě proto, že je to on, kdo má tolik rád hry a kdo je tolik vyhledává.

Kde má schované věci?

Různě. Ale jedno mají tyto věci společné. Odkazují totiž do minulosti na dobu, kdy byli spolu. A kdy dělali věci společně. A to i na konkrétních místech. Pokud si její již bývalý partner pamatuje a pokud si vzpomene, své věci najde. Pokud ne, pravděpodobně bude mít smůlu. Tomu se říká skutečně originální rozchod.

Podívejte se na originál dopisu

Zajímá vás, jak byla dívky kreativní, co napsala a co vymyslela? Samozřejmě že můžete. Chtěla světu říci, že volba přítele nebyla ideální, ale hlavně chtěla říci, že za jeho nevěru mu vymyslela celkem originální pomstu.


Sdílejte článek