David Hampl
2 května, 2019

Když odejde někdo blízký, je to pochopitelně velký emoční problém. O to větší, když se jedná o manžela, jako tomu bylo v životě žena v našem příběhu. Courtney Hillová byla milující manželkou, ale měla smůlu v tom, že její muž byl voják. Nejenom, že trávil mnoho času v zahraničí, ale také byl každý den vystavený smrti. Jeho mise ale nebyla důvodem jeho smrti.

Zemřel při vážné autonehodě

Co bylo důvodem, proč odešel z tohoto světa? Nebyla to jeho práce, ale byla to autonehoda. Odjížděl z domova, ale už se nevrátil. O to horší bylo, že se v autě nezabil jenom on, ale také jeho syn Reagan, kterého v tu dobu vezl do školy. Jeho žena v tu chvíli přišla o dva členy své rodiny, které tolik milovala. Přišla o to jediné, co v životě měla. Bylo jasné, že pohřeb pro ni bude velmi emotivní událostí.

Na pohřbu mu pošeptala jednu tajnou informaci

Když se ocitla na pohřbu, bylo to pro ni velmi těžké. Vzala poslední zbytky sil a svému muži pošeptala do ucha, že tu nezůstane sama. To proto, že je těhotná a nečeká jenom jedno dítě, ale podle prvotních zpráv lékařů to budou hned 3 potomci. Bude mít i nadále na blízku někoho, koho bude milovat a kdo bude stále spojením s ním, mrtvým mužem.

Těhotenství se začalo komplikovat

Jako by špatných zpráv nebylo málo, dozvěděla se žena, že se její těhotenství začíná komplikovat. Že sice čeká trojčata, ale jedno dítě se nevyvíjí dobře a je velká pravděpodobnost, že dost možná nepřežije. Informace od lékařů se nakonec potvrdila. Útěchou pro ženu bylo alespoň to, že zvávající dva potomci byli zdraví a narodili se zcela v pořádku.

Třetí dítě je v nebi, u jejího muže

Tento příběh si žena uzpůsobila k obrazu svému. Kdykoliv jí někdo pochválí její krásná dvojčata, nezapomene zmínit, že původně měla mít trojčata. Jedno z dětí ale zemřelo ještě před porodem, a odešlo do nebe. Odešlo do nebe za manželem, kterému zde dělá radost, aby i on nebyl nahoře jenom se svým prvorozeným synem, ale aby i on mohl mít dalšího potomka. To do doby, než se za desítky let celá rodina opět potká.

Žena je spokojenou maminkou

Děti jí dělají velkou radost a i když je to těžké, považuje se za spokojenou maminku. I když často vzpomíná na svého muže, může říci, že zde nezůstala úplně sama, ale má na něho stále velkou vzpomínku v podobě dětí. Jak sama říká, on je určitě nejenom vidí, ale také se je snaží chránit.

Sdílejte článek