Pokud máte doma kočku, musíte si toto přečíst. Seznam věcí, které odhalují, zda vás ta vaše skutečně miluje

Kočku má dnes mnoho lidí po celém světě. Tato zvířecí stvoření v sobě mají zvláštní kouzlo, které nás k nim přitahuje. Jejich charismatický šelmí pohled a povaha z nich dělají opravdové krále nebo královny vaší domácnosti. Kočka má skvělou paměť a moc dobře si pamatuje, kdo je k ní hodný nebo kdo jí třeba někdy ublížil. Nenechá si nakecat a do ničeho nutit. Když se jí nechce, tak to prostě nedělá a klidně se na vás vykašle. Vždy byla, stále je a vždy bude sama sebou a nikdo to nezmění. Umí ovšem projevovat i lásku, třeba třením nebo olizováním svého majitele. Věděli jste ale, že to nemusí být jediné projevy její lásky k vám? Dnes si prozradíme několik dalších.

Pusa, hlava a mžourání

Může se stát, že se k vám kočka potichu přiblíží a vlepí vám pusu. Nebojte se, rozhodně nemá nic zlého v úmyslu. Je to její projev lásky, který odpozorovala od lidí, se kterými žije.

Jakmile se vaše kočka začne třít o váš obličej, aniž by k tomu měla nějaký důvod, o kterém byste měli vědět, dává vám tím najevo svou náklonnost a lásku k vám.

Stejně tak mžourání a oslepující pozorování značí, že se s vámi cítí dobře a má vás ráda. Tento projev lásky je navíc velmi roztomilý.

Masáž, sledování a srdečné vítání

Pokud si za vámi kočka dojde a uvelebí se na někde na vašem těle, znamená to, že chce být s vámi. Začne vás masírovat a vy se cítíte velmi příjemně. Dokonce dokáže vycítit bolest a pomůže vám se jí zbavit.

Neustále sledování a ani krok z jejího dohledu vás také nemusí nechat vyvést z míry. Chce jen vědět, kam jdete a co děláte, abyste jí náhodou neutekl.

Pokud vás kočka srdečně vítá, kdykoliv se vrátíte domů, znamená to, že se celou dobu těšila, až dorazíte. Váš příchod proto velmi oslavuje.

Další projevy kočičí lásky

Mezi další projevy kočičí lásky k vám lze zařadit například: nošení myší, hlazení svého bříška, spaní na vašem měkkém oblečení nebo lízání vašich rukou. Ať už se vaše kočka projevuje jakkoliv, pečujte o ní s láskou a ona vám to zlatem a věrností vrátí.