David Hampl
1 dubna, 2020

Říká se jim Venušiny ďolíčky, přičemž se jedná o malé kruhové prohlubně, které najdete ve spodní části zad, a to jak u mužů, tak u žen. V případě mužů se jim říká „Apollo“ ďolíčky. Vytvářejí je vazivové úpony, které přitahují kůži ke křížové kosti. Výskyt těchto ďolíčků však rozhodně není samozřejmý. Pokud je tedy máte, co to vlastně značí? Především skutečnost, že jste opravdu výjimeční.

Význam ďolíčků v dolní části zad

Dvojice těchto ďolíčků mohou na první pohled vypadat bezúčelně, ale opak je pravdou. Vypovídají o vás třeba to, že máte příkladný krevní oběh a dokonale zdravé tělo. Jedná se přitom skutečně o názor lékařů, žádnou fabulaci. Pokud se budeme bavit konkrétně o Venušiných ďolíčcích u žen, tak zde by měli zpozornět především pánové. Obvykle totiž značí schopnost rychleji dosáhnout orgasmu, což mimo jiné znamená, že ženy s ďolíčky jsou daleko vášnivější v posteli. Rychlejšího dosažení orgasmu je docíleno právě díky zmiňované dobré cirkulaci krve.

Můžete mít ďolíčky také?

Pokud jste ďolíčky v dolní části zad u sebe nenašli, možná vás s ohledem na výše uvedené bude zajímat, zda byste si je nemohli také vypěstovat. V tomto ohledu vás musíme zklamat, protože ďolíčky nevypěstujete třeba jako pekáč buchet na břiše. Jedná se o genetickou záležitost. Určitá šance tady je, pokud nyní máte nějaká ta kila navíc, protože je zde možnost, že pokud něco málo zhubnete, ďolíčky se objeví. Možná jste si sami všimli, že pokud už jste tento úkaz na někom viděli, zpravidla se jednalo o velmi štíhlé osoby.

Ďolíčky jako afrodisiakum

Co rozhodně stojí za zmínku je také erotický podtext ďolíčků. Pro muže jsou zkrátka sexy. Dodávají ženské postavě tu skutečnou ženskost a něhu, jsou prostě něčím, co je z pohledu muže k zulíbání. Dolní část zad nad zadečkem je ostatně také významnou erotogenní zónou.

Sdílejte článek