David Hampl
2 prosince, 2019

Opět pro vás máme připravenu hádanku, která ověří vaše schopnosti a dovednosti. Tentokrát bude test zaměřený na výši vašeho IQ, které je zodpovědné za spoustu situaci ve vašem životě. Vyzkoušejte si tedy tento test a pokud uspějete, budete možná překvapeni tím, co se o sobě dozvíte. Kdo z vás má nadprůměrně vysoké IQ?

Otestuje svoje IQ

Téměř všichni lidé na světě milují brainstorming a řešení hádanek. Z toho důvodu jsme se rozhodli, představit vám další zajímavou hádanku, která prověří a provětrá vaše mozkové závity. Díky této hádance si můžete ověřit, zda se dokážete dokonale soustředit a věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Hádanka prověří vaše IQ. Inteligenční kvocient se měří nejen podle znalosti, ale také podle rychlosti rozhodování a schopnosti rychle najít věci. A právě v této hádance budete muset věci najít velmi rychle.

Najdi pandu a zvyš své IQ

Máme pro vás připraveno několik fotografií. Své IQ si s nimi ověříte tak, že na každé fotografii budete muset najít pandu. To ovšem není všechno, protože na to budete mít pouze 30 vteřin. Možná se vám to zdá jednoduché, ale věřte, že mnoha lidem to dalo velmi zabrat. Pokud do půl minuty neuspějete, můžete si odpověď ověřit. Pod každou fotografií se nachází správné řešení hádanky.

Tři fotky, tři pandy

Na první fotografii máte za úkol vyhledat pandu mezi hromadou barevnách slonů. Rozhodně se nejedná o snadný úkol, protože sloni pekelně matou. Pokud se vám to do 30 vteřin podaří, tak se podívejte na fotografii níže. Červený kroužek ukazuje místo, kde se panda ukrývá.

Na druhé fotografii máte za úkol najít pandu mezi lahvemi alkoholu. Tentokrát je to ještě těžší, protože fotografie je celá černobílá stejně jako panda. Pokud se vám to do 30 vteřin podaří, tak se podívejte na fotografii níže. Červený kroužek ukazuje místo, kde se panda ukrývá.

Na třetí fotografii máte za úkol najít pandu mezi tabletkami a léky. Opět je to náročné, protože černobílá fotografie velmi dobře mate. Pokud se vám to do 30 vteřin podaří, tak se podívejte na fotografii níže. Červený kroužek ukazuje místo, kde se panda ukrývá.

Sdílejte článek