Policejní vyšetřování „Moučného“ útoku! Máme vyjádření Bendiga! Jak to celé bylo?

Jan Bendig, český zpěvák a celebrita, se nedávno dostal do vážné situace kvůli kontroverznímu incidentu na Českém slavíkovi. Případ se stal mediálně známým a vyvolal rozruch veřejnosti. Jan Bendig se však rozhodl prolomit mlčení a vyjádřit se k celému skandálu. Tvrdí, že nejde o nic vážného a že se jedná pouze o přestupek křivého svědectví. Níže se podíváme na podrobnosti tohoto skandálu a na Honzovo vyjádření.

View this post on Instagram

A post shared by Jan Bendig (@bendigjan)

Průběh incidentu

Celý incident se odehrál na slavnostním večeru udělování cen Český slavík. Jan Bendig se stal při svém příchodu na červený koberec terčem „nečekaného“ útoku, kdy byl posypán moukou. Tato událost ihned získala velkou mediální pozornost a vyvolala diskuse veřejnosti.

Čtěte také: Nerozlučné přátelství chlapce a malého štěněte dojímá sledující na sociálních sítích. Oba přežili děsivou autonehodu

Kriminalisté získali informace, které ukazují, že Jan Bendig se s útočníkem předem dohodl a společně inscenovali celý incident. Tuto informaci však ještě nepotvrdili a nadále ji vyšetřují. Dále kriminalisté odhalili nahrávku celého útoku a získali důkazy naznačující, že Bendigova výpověď k incidentu byla nepravdivá.

Reakce veřejnosti

Po incidentu se veřejnost rozdělila na dva tábory. Jedni Honzu podporují a tvrdí, že jde o neškodnou šaškárnu, která neměla nikomu ublížit. Druhá skupina je kritičtější a považuje tento čin za nepřijatelný a nevhodný. Diskuse se rozhořela také na sociálních sítích, kde se lidé vyjadřují k celému incidentu.

Vyjádření Jana Bendiga

Jan Bendig se rozhodl prolomit mlčení a k celému skandálu se vyjádřit. Na svém Instagramu napsal dlouhý příspěvek, ve kterém vysvětluje svůj pohled na událost. Jan tvrdí, že nejde o nic vážného a že se jedná o přestupek křivého vysvětlení. Tvrdí také, že čeká na vyjádření od Policie ČR, které mu dosud nedorazilo.

Instagram.com

Bendig požaduje uzavření celého případu. Podle jeho slov je potřeba se postavit čelem ke všem nepříjemným momentům v životě a pokračovat dál.