Policie podezřívala, proč tato střecha nebyla pokryta sněhem: pak vtrhli do domu a našli toto

Policisté mají velmi náročnou práci, kterou nemusí všichni lidé vždy patřičně oceňovat. V dnešní době je ovšem kriminalita a mazanost lidí tak vysoká, že bez policie by vládla na světě opravdová anarchie.

Vyšetřování zločinů, které jsou čím dál zajímavější a propracovanější, zabere policistům mnohdy velké množství času. Jsou ovšem situace, kdy jim sami loupežníci jejich práci ulehčí, aniž by o tom měli vůbec tušení. Příkladem je přesně tento případ, který jsme se rozhodli vám dnes sdělit. Stal se v Holandsku, a jakmile se dostal na veřejnost, obletěl celý svět. Možná se tak i vy budete moci pobavit nad hloupostí loupežníků, kteří se nechali odhalit díky mizerné přípravě.

Mazaní loupežníci

Případ, o kterém budeme dnes psát, se stal v Holandsku, jak už jsme se zmiňovali výše. Holandsko, jak všichni víme, je zemí, v níž je povoleno užívání ko**pí. Sjíždí se sem lidé z celého světa, aby zde mohli beztrestně ko**pí užívat. Vše je samozřejmě určitým způsobem omezeno a kontrolováno, nicméně i tak to logicky přitahuje chytrolíny, kteří na tom chtějí vydělat. Každému je tedy jasné, co v takovém případě mohli loupežníci provádět.

Pěstírna ko**pí

Pěstíren ko**pí je všude dost. V naší zemi se neustále objevují nové a nové, které policie odhaluje. Dost často jsou to velmi pozoruhodné případy, které zaujmou nejednoho policistu. V Holandsku jsou ovšem policisté zvyklí na ledasco, ale něco takového, ještě nezažili. O zločinech s ko**pí a přemýšlení jejich pěstitelů mají dobrou představu, ale tento případ je opravdu pobavil. Naprosto neobvyklý signál, který jim dala sama matička příroda, jim totiž umožnil odhalit obrovskou pěstírnu ko**pí v jednom z domů.

Místo bez sněhu

Na jednom z domů si totiž všimli podivného jevu. Na střeše domu v Haarlemu totiž zaznamenali místo, na němž chyběl sníh. Všude okolo bylo sněhu dost, ale zde prostě chybělo. Dostali tedy podezření, že tam není něco v pořádku. Získali povolení a vtrhli do domu, kde v podkroví, přesně pod střechou, objevili obrovskou pěstírnu ko**pí a samozřejmě velké množství umělého světla. Díky světlu roztál sníh na střeše, což loupežníci a pěstitelé vůbec netušili. Pobavte se stejně jako my.