Policista se zachoval krásně k malým dívkám na ulici

Posláním policie je pomáhat a chránit. Jeden policista z americké Virginie byl ochoten tyto povinnosti překročit. Vykonal čin, ke kterému rozhodně nebyl vycvičený. Na Valentýna reagoval na zprávu o úniku plynu v bytovém komplexu. Ukázalo se, že poplach byl falešný a všichni jsou v pořádku. Místo toho, aby oblast ihned opustil, udělal něco velmi neobvyklého.

Nádherné gesto od policisty

Policista si nejdříve povídal s chlapci, kteří stáli na ulici. Potom si dokonce začal hrát s dívkami a jejich panenkami. Matka jedné ze zúčastněných dívek vše zachytila na svůj telefon a nahrála video na svůj profil na Facebooku. Jak se dalo očekávat, video se okamžitě stalo virálem a obletělo celý svět. Není se čemu divit, protože toto gesto bylo od policisty velmi hezké.

https://mypositiveoutlooks.com/

Jakmile se důstojník dozvěděl o virálním příspěvku, cítil hodně lásky a úcty. „Všichni mi dáváte víc uznání, než si zasloužím, ale vážím si té lásky. Navíc kdo by si nerad hrál a vybarvoval s dětmi? Je to asi moje nejoblíbenější věc. Byli na mě tak hodní a jsem tak vděčný, že mi umožnili si s nimi dnes hrát.“ Jak je vidět, policistu velmi dojalo chování místních dětí.

Čtěte také: Novorozená holčička se protahuje. Její grimasy a pohyby uchvátily na čtyři miliony sledujících!

https://mypositiveoutlooks.com/

Mnoho amerických dětí se bojí policistů

Jeden z přítomných mužů policistovi také poděkoval, protože jeho dcera, neteř a některé děti ze sousedství se policistů bojí. Když si k nim přišel jen povídat a hrát, měli z toho rodiče velkou radost. To, že jedna z dívek nepropukla v pláč, dokonce muž nazval malým zázrakem. Policista si přitom hrál s dětmi jen proto, aby se ujistil, že se cítí v bezpečí.

https://mypositiveoutlooks.com/

„Když jsem se dostal do této práce, věděl jsem, že je tu něco jiného, než jen psát lísky a být pořád tím špatným člověkem,“ řekl policista. „Říkal jsem si, že kdybych mohl být tím jasným bodem v něčí den, pak na tom záleželo.“ Toto video dokazuje, že všichni policisté nejsou špatní a mnoho z nich má zlaté srdce. Díky jeho chování nyní vidí děti policistu jako svého superhrdinu.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com