Policista zastavil muže, který vypadal jako jeho mrtvý syn. Pak byl v šoku

Ztráta dítěte je snad tím nejhorším zážitkem, který může rodiče potkat. V podobné situaci byl také jeden ze strážníků, který se snažil myšlenky na svého zesnulého syna zahnat. Jaké bylo jeho překvapení, když uviděl muže v autě, který se jeho dítěti až nápadně podobal.

Běžná prohlídka vozidla

Jednoho dubnového rána William Jazwinski byl na cestě se svým nákladním autem a uviděl ve zpětném zrcátku blikat policejní auto. Okamžitě auto zastavil na okraji silnice. Když policista přišel ke kamionu, William stáhl okno a přemýšlel, jestli nejel příliš rychle.

Ukázalo se, že tomu tak nebylo. Policista chtěl jen poděkovat Williamovi za jeho vojenskou službu. William si uvědomil, že policista musel vidět nálepku vojenského nárazníku na zadní části vozu.

Čtěte také: Porodit mrtvé dítě? Sdílení a soucit sester napomohl Rachel se s děsivým zážitkem vyrovnat!

Konverzace a náhlé překvapení

Policista se zeptal Williama, kde sloužil, a William odpověděl, že byl patnáct měsíců v Iráku. V tu chvíli se policista začal vyptávat. Svěřil Williamovi, že jeho syn sloužil také v Iráku, ale nikdy se nevrátil. Byl si jistý, že je mrtvý. Z takového vyprávění mu bylo úzko, ale musel se o svůj příběh podělit.

Palubní deska

William byl důstojníkovým příběhem dojat a zarmoucen. Potom si důstojník všiml americké vlajky na palubní desce. Byla totožná s vlajkou, kterou dostal, když byl informován o smrti svého syna. Poté, co ji uviděl, měl na řidiče neobvyklý požadavek.

Zeptal se, jestli ho může obejmout. Vlajka mu totiž připomněla jeho syna. „Zastavil jsem vás, protože jsem si myslel, že jste to vy, můj syn. Stále nemohu uvěřit, že je pryč, a už ho nikdy neuvidím, “ svěřil se se slzami v očích policista.

Williamovy oči se zalily slzami a on vystoupil ze svého vozu, aby důstojníka objal, tak, jak ho žádal. Nebylo to běžné objetí. Bylo to velmi hluboké a oba plakali. William právě přišel z rehabilitačního programu, jelikož měl posttraumatickou stresovou poruchu a objetí bylo přesně to, co potřeboval.

Zpráva obletěla svět

Později William sdílel událost na své stránce na Facebooku a událost byla sdílena statisíci lidmi. Mnoho lidí plakalo s nimi a sdílelo s otcem i vojákem těžkosti války.