Pomsta Zuzany Bydžovské! Po jejich rozvodu zakázala Etzlerovi se vídat se synem! Jejich vztah je na bodě mrazu!

Rodinné vztahy mohou být velmi složité a plné nepěkných situací. Mirek Etzler, známý český herec, se stal čtyřnásobným otcem, ale jeho cesta k otcovství nebyla bez problémů. V tomto článku se podíváme na příběh Mirka Etzlera, jeho rodinný život a vztahy se svými dětmi.

View this post on Instagram

A post shared by mireketzler (@mireketzler)

První manželství a děti

Mirek Etzler se třikrát oženil a má celkem čtyři děti. Z prvního manželství pocházejí jeho dcery Markéta a Magdaléna. S těmito dvěma dětmi má Etzler dobrý vztah a jejich vztahy jsou bez problémů.

Čtěte také: I senioři mohou zvládnout změnit od základů svůj život

Problémy se objevily ve vztahu se synem Christianem, kterého zplodil se svou druhou ženou herečkou Zuzanou Bydžovskou. Po rozchodu s Bydžovskou se Etzlerovi vztah se synem zhoršil. Zuzana se nikdy nesmířila s rozchodem a pomstila se tím, že mu zakázala vídat se s jejich synem.

Mirek se později oženil potřetí a se svou současnou partnerkou Helenou má syna Samuela. Vztah mezi Etzlerem a jeho nejmladším synem je skvělý. Etzler se s ním vychází velmi dobře a těší se z role otce.

View this post on Instagram

A post shared by mireketzler (@mireketzler)

Jak se vyvíjí vztahy v rodině

I přes rozpory s bývalou manželkou a problémy se synem Christianem, se snaží rodinné vztahy udržovat. Je však upřímný ohledně svého vztahu s Christianem a přiznává, že se věci pravděpodobně nezmění. Má dobré vztahy se svými dvěma dcerami a se svým nejmladším synem Samuelem.

Mirek je pyšným otcem, ale i dědečkem. Jeho dcera Markéta má dokonce dvojčata, což ho dělá velmi šťastným dědečkem. Snaží se věnovat svým dětem a vnoučatům co nejvíce času a být pro ně přítomen.

Kariéra

Mirek Etzler je známým českým hercem s bohatou kariérou v televizi a divadle. I když byl v minulosti velmi obsazovaným hercem, v současnosti preferuje divadelní role. Baví ho práce s talentovanými kolegy a je spokojen s tím, co dosáhl ve své kariéře.

Zdroj: Ahaonline.cz