Porota i publikum se jí zasmálo, když řekla jakou píseň bude zpívat: Po prvních sekundách všem vytřela zrak svým skrytým talentem – MAGICKÉ VIDEO

Každý z nás by asi chtěl umět zpívat, ale jen málokdo to dokáže na takové úrovni, jako tato mladá zpěvačka. Pokud chcete, aby si vás a vašeho nadání pro zpěv veřejnost povšimla, talentové soutěže jsou jistě jednou z možností, jak toho dosáhnout. Toto teprve dvanáctileté děvče z jihu Wales dokázalo zpěvem své písně rozjařit nejen celý dav, ale i obličeje všech z poroty.

Vystoupení v soutěži

Už při vstoupení na jeviště na ní nebyl znát jakýkoliv náznak nervozity či dokonce strachu. Vyzařovala z ní sebejistota a jistá vášeň ke koníčku, kterým se nejedním rokem zaobírá. Když byla dotázána na její největší hudební idol, odpověď byla jednoznačná. Nebyl jím nikdo jiný než americká popová zpěvačka z New Jersey, Whitney Houston. A právě její píseň se rozhodla na tomto vystoupení zazpívat. Na tuto talentovou soutěž ji doprovázela celá její rodina, a že jich nebylo málo.

  • Oba její rodiče a sestra
  • Strýc s tetou
  • Prarodiče
  • Dokonce i bratranci a sestřenice

Všichni tito členové rodiny, spolu s celým vyprodaným sálem, se ji rozhodli, plni slz radosti a hrdosti, povzbudit, aby její vystoupení dopadlo co nejlépe. To, že ve všech z nich má oporu, bylo nad slunce jasné, a nenašlo by se moc lidí, kteří by to této dívence nepřáli.

Čtěte také: V restauraci jsem okoukala jeden předkrm. Zkusila jsem ho připravit a všichni moji přátelé si ho hned zamilovali. Zde je recept!

Kdo je vlastně Maia

Maia Gough je mladičká zpěvačka narozená ve Wales ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska. Již od útlého věku se věnovala popové hudbě a v soutěži Britain’s Got Talent předvedla píseň „I Have Nothing“ od, již zmíněné, Whitney Houston. Na platformě YouTube se věnuje především přezpívávání písní od světoznámých umělců, mezi kterými jsou například Ariana Grande, Adele nebo také Beyonce. Za tu dobu, co se zpěvu věnuje, se velice posunula a určitě má opravdu velký potenciál. No posuďte sami, zda tomu tak je.