David Hampl
21 prosince, 2018

Pokud jsou partneři od sebe, tak není nic výjimečného, že si posílají fotografie. To stejné se stalo i této ženě, které poslala fotku svému partnerovi. Ten však reagoval zcela jinak, než by ona čekala. On se s ní totiž na základě této fotografie rozvedl.

Delší odloučení

Žena z fotografie byla delší dobu bez partnera, který musel pracovně odjet na určitý čas pryč. Samozřejmě že s ním byla ve stálém kontaktu. Kromě klasické komunikaci si čas od času poslali i fotky, aby ukázali, jak se jim po sobě stýská. A takto vznikla i tato fotka, která vypadá na první pohled zcela běžně a nevinně. Žena proto ani netušila, že jakmile se na ní podívá její partner, doslova ho to šokuje a ihned podá žádost o rozvod. Šokovaná je v tu chvíli i žena, jelikož nechápe, proč k tomu došlo a co udělala špatně. Jenom vyfotila zcela nevinnou fotografii, na které je sama a na které dává najevo, že je s ní vše v pořádku a že čeká na svého manžela.

Partner viděl to, co ostatní ne

Skutečně se jedná o fotografii, která vypadá nevinně a skutečně ukazuje na to, že se ženě stýská. Je totiž vyfocena ve svém oblečení, ve své posteli, se svou kytarou i ve společném bytě. Na první pohled skutečně nic neobvyklého. Mnoha partnerům by při pohledu na stejnou fotku onen důležitý detail jistě unikl. Tato žena měla smůlu v tom, že si její manžel dané věci všiml. A to si jí nevšimla ani ona sama, když fotografii fotila a následně posílala. Z fotky lze totiž poznat, že žena není v bytě sama. Že je zde ještě někdo. A to jasně ukazuje k jedné důležité věci. A tou je nevěra. Z té začal manžel svou ženu ihned podezírat a toto podezření bylo následně i důvodem k samotné žádosti o rozvod. Fotka totiž skrývala jasný důkaz toho, že nevyjadřuje tak úplně to, co by vyjadřovat měla.

Pokračování článku na další stránce
Sdílejte článek