David Hampl
3 listopadu, 2019

Sluch je jedním z důležitých smyslů. Pokud se nám zhorší, může nás to výrazně omezovat v našem životě. Aniž si to uvědomujeme, bez sluchu se velmi těžko obejdeme. K jeho zhoršování nemusí docházet jenom ve stáří. Ale kdykoliv. A vliv na to má celá řada různých faktorů. Pokud i vy začínáte mít problémy, zkuste jednoduchou, ale velmi efektivní pomoc. Unikátní olej, který vás překvapí svou silou.

Jenom jedna jediná surovina

Co je základem daného ušního oleje? Je to jenom jedna jediná surovina, kterou zná každý. Jak pro její vůni, tak i pro její celkem specifickou chuť. Máme na mysli česnek, který se v našich kuchyních používá odnepaměti. A jak se nyní ukazuje, nemusí se používat jenom v jídlu.

Česnek je znám jako přírodní antibiotikum, které si dokáže poradit s celou řadou zdravotních problémů. A mezi ty může dokonce patřit i potíž se sluchem. Jak česnek využít a jak často ho užívat? Podívejte se. Jeho výhodou je i to, že se jedná o čistě přírodního pomocníka. Nemusíte se tak obávat jakékoliv chemie, která je aktuálně v celé řadě léků zcela běžná.

Připravte si jedinečný domácí lék

Jak na něj? Už víte, že první a také hlavní surovinou není nic jiného než česnek. A co budete potřebovat dále? Olivový, nebo jiný kvalitní rostlinný olej. Poměr je celkem jednoduchý, jelikož na 5 stroužků česneku připadne 1 dcl oleje.

Česnek nejprve oloupejte, důkladně omyjte a poté ho prolisujte. Vložte do uzavíratelní nádoby, zalijte olejem a nechte 2 dny při pokojové teplotě. Poté přes plátno přefiltrujte a máte hotovo. Následně můžete uchovávat v ledničce klidně i několik týdnů.

Jak správně dávkovat?

Není to nic složitého. Oleje nakapete do ucha vždy 3–5 kapek a dáte hlavu na stranu tak, aby působil několik minut tam kde má. To stejné provedete i u druhého ucha. Tento postup doporučujeme opakovat každý den. Uvidíte, že brzy budete slyšet mnohem lépe.

Sdílejte článek