Postačí vám jedna sklenička tohoto zázraku a vyčistí vám to dokonale střeva za 30 minut!

Tím, že jíme nezdravě, tučná a špatně stravitelná jídla máme problém se zažíváním. Trávení je proces, který je komplikovaný a tím, že jímě nezdravá a právě špatně stravitelná jídla, mu moc nepomáháme. Pokud trávení funguje špatně, trpí tím celé tělo, protože nedostává potřebné výživné látky. Ve střevech se tak později začíná hromadit odpad, který by měl jít z těla ven. Pokud če člověk nedokáže dobře vyprázdnit, vede
to k velkým problémům.

Abychom zabránili veškerým komplikacím, je dobré čas od času si svá střeva pročistit a to minimálně 2x do roka. Během používání této kúry je dobré jíst zdravá jídla a zeleninu, aby mohl žaludek dobře pracovat. Dobré je i ovoce, protože obsahuje velký počet vlákniny.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Pokud se rozhodnete tuto kúry zkusit, prospěje to vaším střevům i celému vašemu tělo. Odstraní se tak nestrávené nebo špatně strávené zbytky jídla a nezůstávají tak v těle další toxické látky. Díky tomuto triku neulevíte pouze svým střevům, ale dokonce shodíte pár kilo navíc, protože vaše trávicí soustava bude opět fungovat tak, jak by měla.

Pročistěte si střeva rychle!

Postačí vám jablka a citróny. Pokud si odšťavníte citrón a jablko, dostanete výbornou tekutinu na pročištění vašich střev.

Postup:

Vezmeme 4 jablka a odšťavníme je v odšťavňovači abychom získali 3dcl čerstvé šťávy. Potom rozpůlíme jeden citrón a z každého vymačkáme veškerou šťávu. Obě šťávy smícháme dohromady a nápoj je tak hotový.

Když nápoj připravíte, tak ho vypijte co nejdříve, dokud je čerstvý. Právě když je čerstvý obsahuje dostatek vitamínů a dalších látek, které vám pomůžou od problému s vyprazďnováním. Nejlepší čas na tento nápoj je na lačný žaludek ihned ráno. Po další půl hodině vypijte další sklaničku této směsi a opakujte to tak 3 následující dny.