Postiženého psa si adoptoval muž na invalidním vozíku. Nikdo jiný ho nechtěl

Vždy je smutné, když se pes dostane do útulku. A ještě smutnější je vidět, když ho odmítá jeden majitel za druhým. Bandita je bohužel jedním z těchto psů. Má velmi mírnou povahu. Je milý a přítulný, ale bohužel také fyzicky postižený. A právě to byl vždy důvod, proč si ho domů nikdo nevzal. Musel si počkat, dokud se k němu nedostal správný člověk.

https://www.clarin.com/

Kvůli fyzické vadě ho každý odmítal

Bandita strávil v útulku nějakou dobu a několikrát to vypadalo, že se tam již nevrátí. I s jeho postižením si ho vzaly domů čtyři rodiny. Po pár dnech ho ale vrátili. Postižení a invalidní vozík, který musel používat k pohybu, byl pro všechny velkým problémem. Příliš velkým, než aby dali tomuto krásnému a milému psovi šanci na lepší život.

V psím centru nevěřili, že by si mohl Bandita někdy najít nový domov. Naštěstí je napadlo zveřejnit jeho příběh na svém Facebooku. Jeden pár jeho příběh zahlédl a okamžitě si řekli, že je to přesně pes pro ně. Nebáli se zvláštní péče, kterou Bandita potřebuje. Ve skutečnosti znali podobné věci velmi dobře. A rozhodli se, že mu poskytnou nový domov, lásku a pozornost.

Čtěte také: Netrestejte dítě fyzicky, zaděláváte mu na psychické problémy

https://www.clarin.com/

Nakonec si našel člověka, který se k němu dokonale hodí

Darrell je sám na invalidním vozíku a velmi dobře ví, co takový život obnáší. Nikdo není lepší než on, aby pochopil, co tento pes cítí a potřebuje. „Nejúžasnější na Banditovi je to, že on a á sdílíme stejný typ ochrnutí a používáme kolečkové křeslo,“ řekl Darrell. „Sue (manželka) a já víme, jaký je život na invalidním vozíku. Věděli jsme, co Bandita potřebuje. A také jsme cítili mnohem hlubší spojení, než by s ním měl kdokoli jiný.“

Pár a útulek byli v kontaktu měsíc. Potom se útulek rozhodl, že adopci tomuto páru dovolí. Setkali se s Banditou osobně a na první pohled bylo vidět, že si pes nemohl najít lepší rodinu. Nyní má po svém boku někoho, kdo ho miluje takového, jaký je.

Zdroj: clarin.com