Potřebujete přepravit nebezpečné zboží a nevíte, jak na to? Obraťte se na specialisty z oboru

Adekvátní logistika je alfou i omegou pro všechny podnikatele, ať už se věnují jakémukoliv odvětví lidské činnosti. Můžete disponovat nejlepšími technologiemi, nejpřívětivějšími cenami a nejzkušenějšími zaměstnanci, ale jakmile nedostanete své výrobky na určené místo, nevyděláte ani korunu. Přesně z toho důvodu musíte velmi pečlivě vybírat prostředníky a svěřit se do péče jen ověřeným expertům. Kdo zajistí převoz nebezpečných produktů?

Maximální bezpečnost

Zkušení majitelé specializovaných podniků zajisté tuší, jakým způsobem probíhá přeprava ADR. Pro ty méně znalé nejdříve vysvětlíme, o co se vlastně jedná. ADR zboží se vyznačuje hořlavostí, žíravostí, infekčností a dalšími rizikovými vlastnostmi. Z toho důvodu se během nakládání s ním vyžadují zvláštní předpisy, licence a samozřejmě i extrémně opatrný přístup.

Přeprava nebezpečných látek zkrátka není žádnou srandou a patří do rukou pouze ověřeným profesionálům. Mezi nejoblíbenější poskytovatele na tuzemském trhu se řadí především společnost FOFR, jež vznikla v roce 2010 a od té doby zrealizovala bezpočet cest po celém území České republiky.

Získejte maximální jistotu

Mezi její služby se řadí nejen výše zmíněná logistika ADR zboží, nýbrž i klasická přeprava nadměrných nákladů nebo zásilek. To vše při zajištění tolik důležité rychlosti, přívětivých cen a stoprocentní spolehlivosti.

Chcete-li získat lepší představu, zavítejte na stránky pod vloženými odkazy, otevřete si kalkulátor zásilek a spočítejte si přibližnou cenu za poskytovanou péči. Možností je i nezávazná konzultace po telefonu zdarma, jejíž výhodou je více osobní zodpovězení jakýchkoliv otázek, které můžete mít. Následně se sami rozhodnete, jestli vám daná možnost přijde fajn, či nikoliv.