David Hampl
12 června, 2019

Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i doba dovolených, a tedy i doba plavek. Při pohledu do zrcadla si ale možná říkáte, že by bylo vhodné, dříve než svou postavu vystavíte slunečním paprskům na pláži, zhubnout alespoň několik kilogramů. Přebytečné kilogramy ale nejsou jen problémem estetickým, přinášejí s sebou i mnohá zdravotní rizika pro naše tělo, například větší pravděpodobnost výskytu cukrovky, onemocnění kardiovaskulárního systému či vysoký tlak.

Bojujte proti přebytečným kilogramům za pomoci speciálního čaje

Mnoho žen se ve snaze co nejrychleji zhubnout uchyluje k nejrůznějším dietám. Pravdou ale zůstává, že nejlépe svou váhu snížíme a udržíme pod kontrolou dodržováním zásad zdravé výživy a zařazením pravidelné fyzické aktivity. Pokud ale opravdu potřebujte několik kilogramů shodit ještě do začátku léta, máme pro vás jednoduchý a zdravý nápoj, který vám může ve vaší snaze významně pomoci.

Co budete na přípravu čaje potřebovat?

Jedná se o stoprocentně přírodní čaj, který vám pomůže nastartovat váš metabolismus. Problémy s nadváhou jsou totiž velmi často spojeny s pomalým spalováním metabolismu. Na přípravu našeho čaje budete potřebovat pouze čtyři ingredience, a to konkrétně 250 mililitrů vody, dvě čajové lžičky medu, jednu čajovou lžičku mleté skořice a jednu čajovou lžičku kokosového oleje.

Jak si čaj připravíte?

Vlastní příprava našeho čaje na urychlení metabolismu je velmi jednoduchá. Stačí do vroucí vody přidat kokosový olej a skořici a po několika minutách, až čaj vychladne, přidat i med. Čaj pijte dvakrát denně po dobu několika týdnů, jeden šálek večer před usnutím a jeden šálek ráno nalačno. Uvidíte, jak rychle a snadno půjde vaše váha dolů.

Proč skořice?

Možná znáte skořici spíše jako součást dezertů, ale to zdaleka není jediné její využití. Skořice totiž obsahuje mnoho různých minerálů a vitamínů a také látky, které pomáhají stabilizovat hladinu cukru v krvi. Vědeckými výzkumy bylo navíc prokázáno, že pravidelné užívání skořice pomáhá při odbourávání tuků a urychluje látkovou výměnu, čímž právě zlepšuje metabolismus organismu. Navíc silice obsažené ve skořici mají také mnoho léčivých vlastností, prospěšných především pro náš oběhový systém a trávení. Skořice je zároveň i skvělým antioxidantem, a dokáže tak našemu tělu významně pomoci s relaxací.

Proč kokosový olej?

S kokosovým olejem se pro jeho všestranné použití setkáte nejen v kuchyni, ale také v kosmetice. Své využití ale má i při snaze o zhubnutí. Jednou z jeho výhod je, že významně snižuje pocit hladu a také chuti na sladké, která nás často při dodržování diet trápí. V neposlední řadě kokosový olej přispívá k rychlejšímu spalování tuků, a boj s přebytečnými kilogramy je tak mnohem snazší.

Sdílejte článek