Pouhých 32% Čechů a Slováku najde šokující propojení těchto 3 obrázků: Co je podle vás spojuje? Nápověda zde

Svatba je událost, na kterou se jen tak nezapomíná. Každá nevěsta i ženich si chtějí tento den maximálně užít v kruhu svých nejbližších a přátel. Chtějí mít na svatbě vše dokonalé, protože právě oni jsou v ten den hlavními hrdiny. Největší pozornost je ovšem vždy zaměřena na šaty nevěsty. Z toho důvodu nevěsta většinou velmi dlouho vybírá, v čem se bude vdávat, a popravdě ne vždy je výběr snadný. Naše nevěsta Natalie to měla podobné, nicméně nakonec to vyřešila velmi zvláštním a zajímavým způsobem. Provdala se v šatech, ve kterých se vdávala její babička a následně i maminka.

Nepřála jim vzdálenost

Mladá nevěsta Natalie se provdala v roce 2018 za svého přítele Nathana, se kterým se poznali už v roce 2008. Setkali se na plavbě v Mexiku, kde byla Natalie na oslavě výročí své babičky a dědečka. Už tehdy oba věděli, že je to láska na první pohled. On bydlel v Kalifornii a ona v Alabamě, což jejich vztahu moc nepřálo, nicméně jim to nebránilo. Pár let žili odděleně každý na svém, ale po pár letech se k sobě přestěhovali a následně se zasnoubili.

Svatební šaty po babičce

Když přišel čas koupit svatební šaty, Natalie chtěla něco moderního. Začala tedy ustavičně hledat a prošla snad všechny svatební salony ve městě spolu se svou matkou a sestrou. Vždy už si málem něco koupila, ale nakonec jí nevyhovovala cena nebo styl, takže z nákupu nakonec sešlo. Její maminka jí nakonec řekla, že ve skříni má schované svatební šaty, ve kterých se vdávala její matka, tedy babička Natalie v roce 1955.

Čtěte také: Víte co vše je obsaženo v pečivu? Raději nevědět jelikož málokdo by dal do úst dobrovolně lidské vlasy nebo třeba oslí kopyta. Analýza však potvrdila že i toto si každý den dopřáváte. Jak je to možné?

Padly jí jako ulité

Natalie tento návrh nejprve zamítla, protože si představovala něco jiného, modernějšího. Následně zjistila, že v těchto šatech se vdávala i její maminka v roce 1984. Vzpomněla si také, že ve svých 12 letech si šaty zkoušela a moc se jí líbily a slušely jí, nicméně na svatbě je mít nechtěla. Dále v salonech tedy vybírala, ale když si uvědomila, že jí přitahují šaty s širokými sukněmi, rozhodla se pro šaty po babičce, protože ty mají širokou sukni také. Když si je vyzkoušela, padly jí jako ulité. Provdala se tedy v báječných šatech, které patří a budou patřit k jejich rodině ještě mnoho let.