Povislá brada a visící kůže na krku je problém mnoha žen. Ty nemusí nutně jenom na plastickou operaci. Řada z nich je šokována, jak dobře fungují postupy, které lze zvládnout i v pohodlí domova. Které to jsou? -
Menu

Povislá brada a visící kůže na krku je problém mnoha žen. Ty nemusí nutně jenom na plastickou operaci. Řada z nich je šokována, jak dobře fungují postupy, které lze zvládnout i v pohodlí domova. Které to jsou?

Krása je něco, co zajímá každou ženu. Bohužel se přibývajícím věkem se mohou objevit různé problémy, které se na kráse každí ženy podepisují spíše negativně, než pozitivně. Jedná se nejenom o tolik známé vrásky. Jedná se také o problémy, jako je povislá brada, nebo kůže na krku která už nemá svou pružnost a tak začíná také viset. Řada žen začne v dané chvíli vyhazovat mnoho peněz za nefunkční krémy, nebo se dokonce uchyluje k plastickým operacím. Ani jedno ale není správná možnost. My vám ukážeme, jak být krásná bez drahých výdajů, s postupy a procedurami, které zvládnete v pohodlí domova. Co na tyto problémy zabírá?

Ricinový olej

Ty správné oleje jsou skutečným balzámem na kůži. To proto, že jejich složení pomáhá eliminovat přirozenou dehydrataci a tak je kůže stále dokonale pružná a napnutá. Nejlepší volbou je v tomto směru určitě ricinový olej, který je dnes snadno k dostání. Ten se smíchá v poměru 1:1 s olejem olivovým, nebo jinou rostlinnou možností. Následně se pomocí prstů krouživými pohyby masíruje na konkrétní místa na bradě a také na kůži. Následně se místo omotá ručníkem, který zajistí udržení teploty, které zvýší účinky této olejové masáže.

Hroznové víno

Nemusí se jednat pouze o surovinu na výrobu alkoholického nápoje, ani nemusí jít jenom o ovoce na mlsání. Hroznové víno dobře poslouží i jako základ pro vytvoření pleťové masky. Příprava je velmi jednoduchá. Doporučujeme koupit hrozny bez pecek, které se v mixéru rozsekají na hladkou kaši. V tu chvíli je k dispozici pleťová maska, která se nanáší na krk, bradu, ale i celý obličej. Je to hlavně šťáva z hroznů, která má v tomto směru velmi blahodárné účinky.

Ovesné vločky

Ty většina lidí snídá, ale dají se použít i jinak. A to právě ke zlepšení přirozené krásy každé ženy. A to tak, že se z nich také vytvoří jednoduchá pleťová maska. Vločky se lehce rozsekají v mixéru, k čemuž se přidá trocha mléka a také olivového oleje. Vznikne kašovitá hmota, která se nanáší na kůži. Zde se nechá působit po dobu 15 – 30 minut a poté se opláchne. K aplikaci by mělo docházet zhruba třikrát do týdne.

Opalovací krém

Ten sice přímo nepomáhá tomu, aby byla kůže na bradě a krku dokonalá, ale dokáže přispívat k tomu, že se daný stav nezhoršuje. To proto, že na oblast tohoto těla velmi negativně působí sluneční paprsky. Díky mazání pomocí krému jsou eliminovány negativní vlivy slunce a UV záření. Když vyberete kvalitní krém s vitamínem D, uděláte jenom dobře.

Pitná voda

I ta je zajímavý pomocník. Povislá brada a ochablá kůže na krku se objevuje také proto, že má kůže málo hydratace. Proto je na místě lidský organismus dostatečně hydratovat. A to tak, že budete pít. Nikoliv různé limonády, jelikož nejlepší možností je určitě pitná voda z kohoutku. Doporučuje se pít zhruba 2 – 4 litry průběžně během celého dne.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Stačí vypít dvakrát za den tento zázvorový nápoj a zbavíte…

Trápí vás usazený tuk na těle a nevíte, jak se ho zbavit? Zkusili jste už opravdu všechno, ale nic nepomáhá?…
KRÁSA A MÓDA

Manželka zubaře mi prozradila utajovaný trik, jak si doma během…

K zubaři chodíme nejenom na prohlídky, nebo v případě, kdy máme kazy. Jeho služby se dají využít i v případě, kdy chcete mít…
KRÁSA A MÓDA

Zubař vám nikdy neřekne, že si zubní kámen můžete takto…

Ano, zubní lékaři jsou velmi důležití, jelikož pokud máme zubní kaz nebo jiný problém, dokážou ho dát velmi rychle do…
KRÁSA A MÓDA

Zhubněte půl centimetru denně! Připravte si směs se zázvorem a…

O hubnutí se snaží mnoho žen, ale nutno říci, že většina z nich s ním má mnoho problémů. Jejich diety jsou buď…
KRÁSA A MÓDA

Koupila si 2 přírodní věci za pár korun a za…

Celulitida neboli pomerančová kůže je velký problém mnoha žen. To proto, že se negativně podepisuje na jejich kráse. Je jasné,…
KRÁSA A MÓDA

6 účinných způsobů, jak se zbavit ochablého obličeje a povislého…

Není nic výjimečného, že si ženy výrazně potrpí na to, jak vypadají. Bohužel se s přibývajícím věkem mohou objevovat různé problémy.…