Požádá otcovu tříletou dceru, aby zpívala do kamery. Po zhlédnutí vám spadne čelist

Malé děti umí být fantastické, což jistě ví každý rodič, který doma děti má. Občas nás umí překvapit opravdu výjimečnými věcmi, které bychom od nich ani ve snu nečekali. Jakmile začnou trochu růst, máme tendenci s nimi začít nějakou činnost. Někdo začne s dětmi lyžovat, někdo hrát tenis, někdo je vede k malbě, tanci nebo třeba ke zpěvu. Studie potvrzují, že chceme-li, aby dítě bylo v životě v něčem úspěšné, je nutné s tím začít už od útlého věku. Tato 3letá holčička je jasným důkazem toho, že to funguje. V tak nízkém věku se postavila před kameru, zazpívala a všichni padli do kolen. Určitě o ní v budoucnu ještě uslyšíme.

Princezna před mikrofonem

Malá holčička jménem Clair vypadá jako opravdová princezna. Má postavu pohádkové kouzelné víly, nádherný obličej, hezké hnědé vlasy, které jí nádherně spadají přes oslnivé oči, jako vodopády. Radost se na ni podívat, což moc dobře ví její tatínek. Byl by rád, kdyby z malé Clair byla zpěvačka, a proto ji už od mala vede ke zpěvu. Podle záznamu, který si budete moci níže zhlédnout, mu to jde skvěle. Co jemu, hlavně Clair.

Dokonalý umělecký zážitek

Její dokonalá krása, dětská nevinnost a okouzlující zpěv z ní dělají opravdovou královnu. Důkazem je nahrávka, která vznikla jednoho krásného dne. V ten den požádal tatínek svou malou holčičku, zda by mu mohla zazpívat svou oblíbenou melodii. Jakmile začala, vzal kameru a celé to natočil. Ještě, že to udělal, protože bychom jinak přišli o báječný kulturní a umělecký zážitek.

Čtěte také: Meloun položil na desku a překrojil. Když si příště koupíte v obchodě meloun, měli byste udělat tohle!

Jde za svým snem

Hudba, resp. její zpěv, je úžasný a neskutečně čistý. Jde vidět, že Clair hudbu miluje a jistě se jí bude věnovat. Její rodina, žijící v Utahu, udělá vše pro to, aby se její sny splnily a dosáhla úspěšné hudební kariéry. Podívejte se na video, ve kterém zpívá dívka oblečená jako princezna z pohádky. Na závěr vás čeká malé překvapení, které jistě nebudete čekat.