Požádala svého manžela, dceři k 3. narozeninám vyrobil něco originálního: On popadl kus kartonové krabice – zde je konečný výsledek!

Všichni jistě známe, jak těžké je vybírat dárek dítěti. Rodiče, kteří mají sdílné děti, mají práci o něco jednodušší, neboť jim děti kolikrát sami od sebe prozradí, co by chtěli a tudíž to, co by jim udělalo největší radost. Co ale s dětmi, které nic takového neříkají? Samozřejmě děti jejich hračky brzy omrzí, proto není dobré jim vždy dávat to, co chtějí. Kolikrát pak vzniká, že jsou zklamané, protože nedostali, co si přáli, ovšem kolikrát je lepší dítěti vymyslet kreativní dárek, než mu koupit něco, co ho po chvíli omrzí, či to dokonce rozbije.

Roztomilé překvapení

Když se blížily třetí narozeniny malé dcerky, chtěla její matka, aby byl dárek pro ni opravdu nezapomenutelný. Rozhodli se tedy dát s manželem hlavy dohromady a přišli se dvěma skvělými nápady:

  • Herní koutek
  • Domeček pro panenky

Samozřejmě se to zdá jako zcela běžná věc, ovšem v podání tohoto mladého páru to bylo něco zcela nevídaného. Proto je naprosto bez pochyb, že jejich dcerka dostala jeden z těch nejlepších dárků na světě.

Čtěte také: Otec, který držel malého syna zamčeného v garáži, udělal naprosto hrozný čin, který nikdo nemohl pochopit.

Herní koutek

Rodiče chtěli pro svou dcerku nějaký dárek, který jí vydrží po velice dlouhou dobu, pomůže jejímu vývoji, a na který bude opravdu velmi dlouho vzpomínat. Dětský herní koutek mělo být místo, kde bude trávit prakticky celé dětství. Ať si bude hrát teď s nějakými hračkami nebo za pár let s hračkami jinými, pořád to bude v tomto dětském herním koutku. Díky tomu si na něj vytvoří velmi silnou vzpomínku, za kterou bude v pozdějším věku velmi ráda.

Domeček pro panenky

Jistě si teď říkáte, že to je nějaký obyčejný dětský domeček pro panenky. Ovšem tito rodiče nechtěli nic obyčejného. Chtěli dát dceři něco unikátního, nezapomenutelného. Proto se tedy rozhodli jí v jejím dětském koutku vytvořit velký domeček pro panenky. Jednalo se o opravdu přenádherný domek, který rodiče vlastně ani moc nic nestál a ona na něj jistě bude vzpomínat ještě po mnoho let. Jediné, co k výrobě rodiče potřebovali, byl karton, lepicí páska a nějaké tapety na fasádu domečku. Nejen, že se do něj vešla jejich dcera, ale vešel se tam i její otec, který byl hlavním stavitelem tohoto skvostu. Je tedy nad slunce jasné, že malá Zuzia bude mít i po letech na co vzpomínat a že se má ještě na co těšit, protože její rodiče rozhodně nechystají s vymýšlením kreativních dárků přestat.