Domů RECEPTY Je pozdě večer, ale Vás honí mlsná? Pak si vyzkoušejte vyrobit tento...

Je pozdě večer, ale Vás honí mlsná? Pak si vyzkoušejte vyrobit tento jednoduchý dezert v šálku. Potřebovat budete mikrovlnnou troubu a 50 sekund!

Tento recept je určen pro všechny, kteří milují sladkosti a chtěli by se potěšit něčím originálním. Recept je vskutku velmi jednoduchý a rychlý na přípravu. Dezert v šálku navíc vypadá velmi elegantně, je něžný a velmi chutný.

Abyste si mohli připravit takovouto dobrotu, budete potřebovat mikrovlnnou troubu s výkonem 1000 wattů.

Doba přípravy je jen 50 sekund, ale musíte dávat pozor, aby Vám jemné pečivo nevyschlo. Vyzkoušejte to a budete příjemně překvapení!

Čokoládovo-banánový keks

Recept je na dvě porce!

Co budete potřebovat?

  • 1 banán
  • 4 PL arašídového másla
  • 1 vejce
  • 2 ČL cukru
  • 3 ČL kakaa

Jak na to?

  1. Vidličkou rozmačkejte zralý banán, přidejte arašídové máslo, promíchejte.
  2. Vymíchejte vejce s cukrem a kakaem.
  3. Do směsi přidejte ostatní ingredience a důkladně promíchejte.
  4. Rozdělte do dvou šálků a pečte 50 sekund.
  5. Hotový keks můžete ozdobit kolečky banánu – keks bude ještě chutnější.

Kdyby moje babička věděla, že může připravit takový zázrak v mikrovlnné troubě, určitě by tolik neproklínala tento přístroj. Tento dezert je pastvou pro oči, vyrobený z přírodních surovin a rychle připravený.

Dobrou chuť přejeme!

Kam dál?

Sladké brambory jsou trendy FIT zeleninou, kterou si můžete připravit na spoustu způsobů! Zde je pár tipů a triků, jak si je jednoduše připravit!

5 receptů na jednoduché zapečené pokrmy, které budete mít připravené raz dva!

Nedaří se Vám připravit lahodnou rýži, neboť ať děláte, co děláte, vždy ji převaříte? Zde je pár tipů, jak docílit lahodné a nadýchané rýže!

Věděli jste, že si cheescake můžete připravit i týden předem? Zde je pár tipů, jak si připravit pravý domácí lahodný Cheescake!

Chystá se k Vám celá rodina na Velikonoce? Co takhle si je trochu zpestřit?! Připravte návštěvě tento velikonoční uvítací drink!

Další články