Poznáte, co je na rodinné fotografii zvláštního?

Na první pohled se vám fotografie bude zdát normální. Lékaři si ale na tvářích děti všimli něčeho neobvyklého. Rodinná fotografie je zaujala. Kromě pyšných rodičů jsou na ní také dvě malá děvčata, pětiletá Lilly a dvouletá Josey. Rodina Nelsonů ale počala ještě další dítě a na fotografii je matka už těhotná. Prozrazuje to Levisova ruka, a mladý pár tak vypadá na fotografii velmi šťastně.

Ve skutečnosti pár už nechtěl další dítě

Dvě malé děti byly pro pár ideální počet. Nicméně po tom, co pár navštívil gynekologa, musel přijmout fakt, že počali další dítě. Přestože to tedy neplánovali, matka neměla v lůně pouze jedno dítě, ale rovnou tři budoucí miminka.

Bylo to překvapení pro celou rodinu, protože tři miminka najednou nikdo nečekal. Trojnásobná radost, ale také starost. Amber a Levis věděli, že budou potřebovat veškerou sílu, a také potřebovali pomoc příbuzných i přátel. Rodinní přátelé uspořádali dokonce kampaň na pokrytí léčebných výloh. Amber chtěla porodit všechny děti přirozeným způsobem, nakonec ale došlo na císařský řez.

Čtěte také: Opustila manžela i děti pro lepší život, ale muž dopadl lépe než ona

Bývá to většinou rutinní operace, ale u matky došlo ke komplikacím a ztratila hodně krve. Lékaři bojovali o její život a také o životy dětí. Mladá žena ale bojovala jako lev a po resuscitaci a transfuzi krve se její stav ustálil.

Není nic krásnějšího, než chovat své děti

Poté, co dostala svoje děti do náručí, věděla, že ta veškerá bolest za to stála. Trojčata, která porodila, byli kluci. Lékaři sami byli ohromeni, když poprvé viděli tři hlavičky na ultrazvuku. Předpokládali, že se jedná o chybu, protože se moc často nestává, aby se narodila trojčata. Je to biologická rarita se šancí 1:200 000 000, aby se to stalo. Je pravděpodobnější, že vyhrajete v loterii.

Norah, Rylan a Remi se narodili na konci února. Všechny tři děti jsou obklopeni láskou svých rodičů a rodiče mají podporu u svých přátel a rodiny. Mnoho lidí dnes nechce mít děti. Trendem dnešní doby je mít jedno dítě, které dostane veškerou pozornost a lásku. Některé rodiny dokonce plánují, kolik si mohou dovolit dětí. Tato rodina je ale důkazem, že si děti najdou své rodiče, i když to již neplánovali.

Ve většině případů platí, že pokud pár děti nechce, narodí se jim. A naopak, ti, kteří po dítěti touží, tak jim není dopřáno. Tato rodina se rozrostla během jediného dne o tři členy, ale ani jeden z páru ničeho nelituje.