Poznáte lháře na první pohled? Zde je pár tipů a triků, které Vám v tom mohou pomoci!

Ve světě nespravedlnosti, kde lidé zakrývají realitu falešnou maskou a vždy podvádějí ostatní za účelem získání řady výhod, je složité zjistit, kdo jsou ti, kteří jsou k Vám upřímní a nelžou Vám. Zde jsme proto pro Vás přichystali menší seznam několika přístupů, s nimiž lze snadno rozpoznat lháře ve Vašem okolí.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Jak poznám, že mi někdo lže?

1) Změna hlasového tónu

Když člověk začne lhát, musí si vymyslet solidní příběh, který nebude rozeznatelný od reality, což však může rozptylovat mozek při mluvení. Díky tomu může docházet ke změně hlasitosti a intonaci. Výsledkem je tak změna tónu při vzájemné interakci.

Čtěte také: Proč je štír považován za nejlepší znamení zvěrokruhu? Proč je dobré být v jejich přítomnosti a proč budete litovat, že je vaše znamení jiné? Podívejte se společně s námi na hlavní důvody

2) Vyhýbání se očnímu kontaktu

Lidé, kteří se Vás snaží obelhat, nejsou zpravidla schopni udržovat s Vámi oční kontakt. K tomu je zapotřebí hodně zkušeností a dostatek odvahy. V případě, že takového člověka potkáte, pak Vám radíme ho ze svého života pro Vaše dobro raději ihned odstranit. U takového člověka totiž jen těžko poznáte, zda Vám říká pravdu…

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]3) Zakrývání úst

Většina lidí má tendeci zakrývat svá ústa při vyprávění lží a důvodem je jejich domněnka, že se tak mohou vyhnout řečení pravdy, zatímco lžou.

Toto bylo jen několik málo příznaků, které Vám mohou pomoci indentifikovat co nejjednodušeji lháře ve Vašem okolí. I tak se je ale vyplatí znát!