Poznáte v originálním hudebním videoklipu známé taneční scény z filmů? Tvůrce se rozhodl vybrat ty nejzajímavější do jednoho klipu. Ten musíte vidět i vy. Nejenom, že se pobavíte, ale vyzkoušíte i svou paměť

Hudba, muzikály a taneční filmy jsou celosvětově velmi populární. Ne tak často se ale stává, že by si určitá skupina vypůjčila známé taneční kreace z obrovského množství jiných filmů a začlenila je do svého vlastního oficiálního videoklipu k originální písni. Americká rocková skupina Walk the Moon to ale před několika lety udělala a slavila se svou písní Shut Up and Dance a jejím originálním videoklipem fenomenální úspěch po celém světě.

Originální videoklip

Chytlavá hudba a zajímavý text písně Shut Up and Dance je dotažen k naprosté dokonalosti pomocí originálního a jedinečného videoklipu, ve kterém si autor vypůjčil kultovní taneční scény z několika desítek filmů s více či méně taneční tematikou.

S jakými tanečními scénami se můžete setkat?

V celé písni, která trvá čtyři minuty, se v rychlých sekvencích, které se ale naprosto skvěle doplňují s hudbou, můžete setkat s několika desítkami známých filmů. Které to jsou? V následujícím pořadí je to Terapie láskou; Bolestná realita; Tvůj snoubenec, tvůj milenec; Láska nebeská; Charlieho andílci, Hříšný tanec; Velký; Gauneři; Americká krása; Happy Feet; Přes noc třicítkou, Milionář z chatrče; Nežádej svůj poslední tanec; Alenka v říši divů; Kick-Ass, Pulp Fiction; 500 dní se Summer; Flashdance; Apokalypsa v Hollywoodu; Pomáda; Nedotknutelní; Na vlásku; Náhradníci;  Pride; Blue Valentine; Grind; Méďa, Beetlejuice; Prci, prci, prcičky; Dožeň, co se dá; Král New Yorku; Clerks 2: Muži za pultem; Maska; Mamma Mia; Šťastný nový rok; Návrh; Prci, prci, prcičky 3: Svatba; Tanec zakázán; Bez kalhot; Dostaňte agenta Smarta; West Side Story; Volný den Ferrise Buellera; Scary Movie; 40 let panic; Hitch: Lék pro moderního muže; Riskantní podnik; Snídaňový klub; Tučňáci z Madagaskaru; Mořské panny; Není co ztratit, Billy Elliot; Smím prosit?; Hairspray; Napoleon Dynamit; Kocour v botách; Taková normální holka; Drsňačky; Křižovatka smrti; Noc v Roxbury; Po přečtení spalte; Let’s Dance; Za zvuků hudby; Chceš mě, chci tě; Vůně ženy; Kráska a zvíře; Kráska v růžovém; Charlieho malá tajemství; Riskni to s Polly; Bílé noci; Cry-Baby; Tropická bouře; Bratři Bluesovi; Mary Poppins; Kamarád taky rád; Prostě sexy; Divoké kočky; Horečka sobotní noci; Tanec s vášní; Rock of Ages; Malá Miss Sunshine; Disaster Movie; Bravo, girls!

Čtěte také: Tento bengálský kocourek jménem Thor náramně připomíná malého tygra. Má tu nejkrásnější srst a miluje ho celý svět!