David Hampl
30 října, 2019

Znamení zvěrokruhu si nevybíráme. Je nám přiděleno podle toho, kdy se narodíme. S tím souvisí i to, jací následně jsme a jací budeme. Nutno říci, že jsou znamení, u kterých si člověk nemusí být ničím jistý. Na první pohled se chovají mile a pěkně, ale ve skrytu duše jsou tito lidé pravým opakem. Toto je 5 těch, u kterých je vhodné být na pozoru.

Rak

Jedná se o typicky negativní typy, které ve všem vidí problém a vše vnímají spíše negativně, než že by to vnímali pozitivně. Na celý svět mají spíše pesimistický pohled na svět. A to platí i ve svém okolí, kdy lidi kolem sebe nemají příliš v lásce. Mnohdy mají tyto znamení problém s bližším kontaktem, jelikož na každém hned vidí jen to nejhorší.

Ryby

Ryby se na první pohled tváří jako velmi přátelské znamení, které je rádo ve společnosti a rádo si hledá nové kamarády. Ve skutečnosti jsou lidé v tomto znamení spíše manipulativní a chtějí si ostatní omotat kolem prstu. Z daných kontaktů chtějí mít vždy nějaký profit a případné kamarádství je pro ně až na druhé koleji.

Lev

Lidé ve znamení lva jsou často krásní. Naoko dělají že o tom neví, ale ve skutečnosti si tím jsou jisti a berou to jako svou přednost. Mnohdy toho chtějí dokonce i zneužít. Jejich chování může být často takové, že chtějí mít navrch a mnohdy jim nedělá problém ani výrazné emoční výbuch a velká hádka. To se však před novými známostmi snaží tajit.

Panna

Stále jenom sleduje okolí a začíná ho kritizovat. Primárně však ve svém duchu, někdy i reálně. Panna je znamení, které velmi často káže o různých věcech, třeba o morálce nebo o tom co je nebo co naopak není správné. Přitom na první pohled lidé působí velmi pozitivně.

Blíženci

Patří do skupiny velmi dobrých manipulátorů a lidí, kteří dokážou naplno projevit svůj hněv. Na první to možná nemusíte vidět, ale pokud je rozčílíte, tak naplno ukážou svou pravou tvář. Dokonce jim nedělá problém lhát, stejně jako manipulovat.

Sdílejte článek