Pozor na každý okamžik, kdy jdete se svým psem na běžnou venkovní procházku. Stačí chvíle nepozornosti a hrozí mu velké nebezpečí. Čeho všeho jsou lidé schopni? Tento čin šokuje

I když se ke svému čtyřnohému mazlíčkovi věnuje tu nejlepší možnou péči a nedáte na něj dopustit, ještě to neznamená, že mu ve světě kolem nehrozí žádné nebezpečí. Možná vás to překvapí, ale někteří lidé jsou schopni opravdu hrůzných činů, nad kterými nám zůstává rozum stát. Váš domácí mazlíček to pak může odnést a vy si budete událost zbytečně vyčítat. Co se stalo během běžné procházky paničky se psím kamarádem po městě? Pokud vás zajímá více, rozhodně pokračujte ve čtení, protože tohle vám zaručeně vyrazí dech!

Běžná procházka se změnila v děsivou noční můru

Lea a její přítel Kenneth si v začátcích svého vztahu pořídili pejska, kterého pojmenovali Morgan. Díky němu si tak mohli vyzkoušet péči o dalšího živého tvora, což obvykle slouží jako první krok k založení rodiny. O svého čtyřnohého miláčka pečovali vždy s láskou a dopřávali mu všechno, na co si jen mohl vzpomenout. Jednoho dne se ovšem do jejich životů přikradly temné dny. Lea totiž vyrazila se svou životní láskou i chlupatým kamarádem na procházku a na jedné z ulic Morgan děsivě zakřičel. Pár k němu okamžitě přiběhl a snažil se zjistit, co že se to vlastně stalo. Po chvíli pátrání to oběma nakonec došlo.

Čtěte také: Tuto pleťovou domácí masku mi poradila moje kamarádka. Konečně nemám suchou a ošklivou pleť!

Morgan měl celou tvář pokrytou krví a silně kňučel bolestí. Když se vydali po jeho předešlých stopách, zjistili, že se poranil o plot jednoho z domů kolem tamní ulice. V plotu byl totiž nenápadně zaklíněný ostrý nůž, který mířil čepelí dolů. Pejsek si jej nevšiml a pořezal se jím. Oba dva byli zděšeni tím, že se tímto způsobem nějaký člověk dokáže bavit, otřesné! Morgan měl navíc štěstí v neštěstí, protože kdyby jej nůž trefil o kousek vedle, mohl přijít o zrak.

Varování, dávejte na své miláčky pozor!

Lea svého pejska okamžitě vzala k veterináři a ještě předtím jeho zranění vyfotila sdílela na sociálních sítích jako výstrahu pro ostatní majitele domácích mazlíčků, aby si i během běžných procházek dávali pozor. Nikdy totiž dopředu nevíte, co hrozného se může stát!