David Hampl
10 ledna, 2019

Pokud se vám ve vašem domě nebo bytě nežij příliš dobře, může za to celá řada věcí. Mezi jednu takovou, o které se ale zase až tak často nemluví, patří negativní energie. I ty ovlivňují to, jak se cítíte. Jak takové energie odhalit? Mnoho lidí vás bude hned odkazovat na různé odborníky. My však přinášíme rady, jak můžete negativní energie odhalit mnohem jednodušeji. A to svépomocí.

Co jsou to negativní energie?

Jedná se o určitý druh emocionální energie. Jejím zdrojem nejsou předměty, ale živé organismy. Je jasné, že těmi mohou být třeba i zvířata, ale mnohem častější je, že negativní energie vytvářejí lidé, nutné říci, že taková energie může v konkrétním prostoru zůstat i velmi dlouho potom, co se zde daní lidí již nenacházejí. Příkladem mohou být třeba předchozí majitelé, nebo předchozí nájemníci. Po nich tedy negativní energie v interiéru i nadále zůstává. A pokud se zde nachází, tak může samozřejmě ovlivňovat i vás, jako současné majitele.

Co říká věda?

Je jasné, že pokud se mluví o určité formě negativní energie, tak se objevují názory, že je to hloupost. To proto, že lidé málokdy věří něčemu, co reálně nevidí. Pravda je ale taková, že i věda dokáže pomocí různých přístrojů a metod měřit neviditelné. Dokáže totiž to, že mohou být naměřeny určité energie. A to jenom potvrzuje to, že když něco nevidíme, neznamená to, že okolo nás nic není. Stejně tak to potvrzuje i fakta spojená s tím, že když kolem nás cizí energie je, tak nás může ovlivnit.

Proč zjišťovat výskyt negativní energie?

Cokoliv je negativní, to je samozřejmě špatné. A to platí i o energii. Když dáte na naše rady a budete se snažit odhalit negativní energii, dost možná vyřešíte i řadu problémů, které se vaší domácnosti týkají. Pokud budeme konkrétní, tak mluvíme třeba o problémech, které jsou spojeny s častými hádkami mezi členy domácnosti. Negativní energie však může ovlivňovat i vaše psychické rozpoložení. Má vliv také na vaše emoce, celkové zdraví, stejně jako může ovlivnit třeba  různé druhy bolestí.

Pomůže vám voda

I když se to nezdá, tak mnoho výzkumů a testů ukázalo, že voda má k emocionální energii velmi blízko. A nejenom k ní. Struktura vody se může měnit jak v místech s určitou energií, tak se může měnit také v místech, kde na ní působí běžná mluva, stejně jako hudba, nebo i emoce. Ne nadarmo je voda označována jako životadární tekutina. Má s lidským životem společného více, než si mnoho lidí myslí.

To, že právě voda je přímo spojována s lidskými emocemi, má ještě jeden poměrně zajímavý význam. A to takový, že lidské tělo je tvořeno z velké části vodou. Ta se nachází také v kůži, stejně jako v buňkách. A to znamená jedinou věc. Že různé energie a také emocionální projevy nás ovlivňují mnohem více, než tomu bylo v minulosti.

Jak na odhalení negativních energií v domě?

Už v úvodu jsme zmínili, že není nutné zvát odborníky, ale že si dokážete poradit sami. A to s vyžitím nádoby, do které dáte vodu a ocet. Začneme samotnou nádobou, kdy by se mělo jednat o dostatečně velkou zavařovací sklenici se šroubovacím uzávěrem. Do ní následně nalijete 500 mililitrů buď destilované, nebo také filtrované vody. K této vodě přidáte 2 lžičky soli a také 2 lžíce octa. Následně vše rozmícháte po přesnou dobu 60 sekund a potom sklenici zavřete. Poté už stačí položit danou nádobu na požadované místo. Ideálně tam, kde tušíte, že by se negativní energie mohla vyskytovat.

Co zjistíte?

Na daném místě pozorujte sklenici a to, co se s ní děje. Důležitá bude především sůl, která nebude úplně rozpouštěná. Je třeba sledovat její pohyb. Dojde buď k tomu, že bude u dna, nebo může dojít k tomu, že bude stoupat nahoru. V tuto chvíli, v době daného stoupání víte, že je na daném místě ona negativní energie. Tím, že sůl stoupá nahoru dochází také k tomu, že je tato energie odchytávána. Jakmile je stoupání u konce, je všechna zachycena. Stejný postup následně aplikujte i v jiných částech vaší nemovitosti.

Sdílejte článek