Pozor na negativní energie v domě. Jak je odhalit? Může pomoci nádoba, slaná voda a také běžný ocet -
Menu

Pozor na negativní energie v domě. Jak je odhalit? Může pomoci nádoba, slaná voda a také běžný ocet

Pokud se vám ve vašem domě nebo bytě nežij příliš dobře, může za to celá řada věcí. Mezi jednu takovou, o které se ale zase až tak často nemluví, patří negativní energie. I ty ovlivňují to, jak se cítíte. Jak takové energie odhalit? Mnoho lidí vás bude hned odkazovat na různé odborníky. My však přinášíme rady, jak můžete negativní energie odhalit mnohem jednodušeji. A to svépomocí.

Co jsou to negativní energie?

Jedná se o určitý druh emocionální energie. Jejím zdrojem nejsou předměty, ale živé organismy. Je jasné, že těmi mohou být třeba i zvířata, ale mnohem častější je, že negativní energie vytvářejí lidé, nutné říci, že taková energie může v konkrétním prostoru zůstat i velmi dlouho potom, co se zde daní lidí již nenacházejí. Příkladem mohou být třeba předchozí majitelé, nebo předchozí nájemníci. Po nich tedy negativní energie v interiéru i nadále zůstává. A pokud se zde nachází, tak může samozřejmě ovlivňovat i vás, jako současné majitele.

Co říká věda?

Je jasné, že pokud se mluví o určité formě negativní energie, tak se objevují názory, že je to hloupost. To proto, že lidé málokdy věří něčemu, co reálně nevidí. Pravda je ale taková, že i věda dokáže pomocí různých přístrojů a metod měřit neviditelné. Dokáže totiž to, že mohou být naměřeny určité energie. A to jenom potvrzuje to, že když něco nevidíme, neznamená to, že okolo nás nic není. Stejně tak to potvrzuje i fakta spojená s tím, že když kolem nás cizí energie je, tak nás může ovlivnit.

Proč zjišťovat výskyt negativní energie?

Cokoliv je negativní, to je samozřejmě špatné. A to platí i o energii. Když dáte na naše rady a budete se snažit odhalit negativní energii, dost možná vyřešíte i řadu problémů, které se vaší domácnosti týkají. Pokud budeme konkrétní, tak mluvíme třeba o problémech, které jsou spojeny s častými hádkami mezi členy domácnosti. Negativní energie však může ovlivňovat i vaše psychické rozpoložení. Má vliv také na vaše emoce, celkové zdraví, stejně jako může ovlivnit třeba  různé druhy bolestí.

Pomůže vám voda

I když se to nezdá, tak mnoho výzkumů a testů ukázalo, že voda má k emocionální energii velmi blízko. A nejenom k ní. Struktura vody se může měnit jak v místech s určitou energií, tak se může měnit také v místech, kde na ní působí běžná mluva, stejně jako hudba, nebo i emoce. Ne nadarmo je voda označována jako životadární tekutina. Má s lidským životem společného více, než si mnoho lidí myslí.

To, že právě voda je přímo spojována s lidskými emocemi, má ještě jeden poměrně zajímavý význam. A to takový, že lidské tělo je tvořeno z velké části vodou. Ta se nachází také v kůži, stejně jako v buňkách. A to znamená jedinou věc. Že různé energie a také emocionální projevy nás ovlivňují mnohem více, než tomu bylo v minulosti.

Jak na odhalení negativních energií v domě?

Už v úvodu jsme zmínili, že není nutné zvát odborníky, ale že si dokážete poradit sami. A to s vyžitím nádoby, do které dáte vodu a ocet. Začneme samotnou nádobou, kdy by se mělo jednat o dostatečně velkou zavařovací sklenici se šroubovacím uzávěrem. Do ní následně nalijete 500 mililitrů buď destilované, nebo také filtrované vody. K této vodě přidáte 2 lžičky soli a také 2 lžíce octa. Následně vše rozmícháte po přesnou dobu 60 sekund a potom sklenici zavřete. Poté už stačí položit danou nádobu na požadované místo. Ideálně tam, kde tušíte, že by se negativní energie mohla vyskytovat.

Co zjistíte?

Na daném místě pozorujte sklenici a to, co se s ní děje. Důležitá bude především sůl, která nebude úplně rozpouštěná. Je třeba sledovat její pohyb. Dojde buď k tomu, že bude u dna, nebo může dojít k tomu, že bude stoupat nahoru. V tuto chvíli, v době daného stoupání víte, že je na daném místě ona negativní energie. Tím, že sůl stoupá nahoru dochází také k tomu, že je tato energie odchytávána. Jakmile je stoupání u konce, je všechna zachycena. Stejný postup následně aplikujte i v jiných částech vaší nemovitosti.

Líbil se vám článek?

Tisk
DŮM A ZAHRADA

Chcete mít bohatou úrodu okurek? Stačí jedna jediná věc. Toto…

Jsou lidé, kteří na své zahrádce pěstují okurky nakládačky a kteří mají úrodu vždy skromnou a běžnou. A potom jsou…
DŮM A ZAHRADA

Tahle malá chatička má jenom 25 metrů čtverečných. Když vejdete…

Na první pohled malá chatička, která by se spíše vyjímala někde na zahrádce. Celkem má jenom 25 metrů čtverečných. Stačí…
DŮM A ZAHRADA

Vzal jsem 1 banán a 1 vejce a nechala jsem…

Smíchejte jeden banán společně s vejcem… mohlo by se zdát, že se jedná o začátek nějakého receptu, například na přípravu banánových…
DŮM A ZAHRADA

Budete překvapeni, jak snadno můžete vytvořit nádherný nábytek z palet.…

Stylový a přitom levný – to je trend dnešní doby. Dříve by se mnozí jistě paletovému nábytku vysmáli, dnes se…
DŮM A ZAHRADA

Blíží se jaro a my vám prozradíme jednuduché triky a…

Patříte mezi ty, kteří vlastní zahrádku? Jestliže k tomu vlastníte ještě půdu nebo sklep, můžete využít starých kousků, abyste vaší oázu…
DŮM A ZAHRADA

Posuvné dveře na klíč od Mand CZ

Chystáte se do svého interiéru pořizovat nové dveře a hledáte něco neotřelého? Něco, co vás na první pohled zaujme, nadchne…