Pozor na negativní energie v domě. Jak je odhalit? Může pomoci nádoba, slaná voda a také běžný ocet -
Menu

Pozor na negativní energie v domě. Jak je odhalit? Může pomoci nádoba, slaná voda a také běžný ocet

Pokud se vám ve vašem domě nebo bytě nežij příliš dobře, může za to celá řada věcí. Mezi jednu takovou, o které se ale zase až tak často nemluví, patří negativní energie. I ty ovlivňují to, jak se cítíte. Jak takové energie odhalit? Mnoho lidí vás bude hned odkazovat na různé odborníky. My však přinášíme rady, jak můžete negativní energie odhalit mnohem jednodušeji. A to svépomocí.

Co jsou to negativní energie?

Jedná se o určitý druh emocionální energie. Jejím zdrojem nejsou předměty, ale živé organismy. Je jasné, že těmi mohou být třeba i zvířata, ale mnohem častější je, že negativní energie vytvářejí lidé, nutné říci, že taková energie může v konkrétním prostoru zůstat i velmi dlouho potom, co se zde daní lidí již nenacházejí. Příkladem mohou být třeba předchozí majitelé, nebo předchozí nájemníci. Po nich tedy negativní energie v interiéru i nadále zůstává. A pokud se zde nachází, tak může samozřejmě ovlivňovat i vás, jako současné majitele.

Co říká věda?

Je jasné, že pokud se mluví o určité formě negativní energie, tak se objevují názory, že je to hloupost. To proto, že lidé málokdy věří něčemu, co reálně nevidí. Pravda je ale taková, že i věda dokáže pomocí různých přístrojů a metod měřit neviditelné. Dokáže totiž to, že mohou být naměřeny určité energie. A to jenom potvrzuje to, že když něco nevidíme, neznamená to, že okolo nás nic není. Stejně tak to potvrzuje i fakta spojená s tím, že když kolem nás cizí energie je, tak nás může ovlivnit.

Proč zjišťovat výskyt negativní energie?

Cokoliv je negativní, to je samozřejmě špatné. A to platí i o energii. Když dáte na naše rady a budete se snažit odhalit negativní energii, dost možná vyřešíte i řadu problémů, které se vaší domácnosti týkají. Pokud budeme konkrétní, tak mluvíme třeba o problémech, které jsou spojeny s častými hádkami mezi členy domácnosti. Negativní energie však může ovlivňovat i vaše psychické rozpoložení. Má vliv také na vaše emoce, celkové zdraví, stejně jako může ovlivnit třeba  různé druhy bolestí.

Pomůže vám voda

I když se to nezdá, tak mnoho výzkumů a testů ukázalo, že voda má k emocionální energii velmi blízko. A nejenom k ní. Struktura vody se může měnit jak v místech s určitou energií, tak se může měnit také v místech, kde na ní působí běžná mluva, stejně jako hudba, nebo i emoce. Ne nadarmo je voda označována jako životadární tekutina. Má s lidským životem společného více, než si mnoho lidí myslí.

To, že právě voda je přímo spojována s lidskými emocemi, má ještě jeden poměrně zajímavý význam. A to takový, že lidské tělo je tvořeno z velké části vodou. Ta se nachází také v kůži, stejně jako v buňkách. A to znamená jedinou věc. Že různé energie a také emocionální projevy nás ovlivňují mnohem více, než tomu bylo v minulosti.

Jak na odhalení negativních energií v domě?

Už v úvodu jsme zmínili, že není nutné zvát odborníky, ale že si dokážete poradit sami. A to s vyžitím nádoby, do které dáte vodu a ocet. Začneme samotnou nádobou, kdy by se mělo jednat o dostatečně velkou zavařovací sklenici se šroubovacím uzávěrem. Do ní následně nalijete 500 mililitrů buď destilované, nebo také filtrované vody. K této vodě přidáte 2 lžičky soli a také 2 lžíce octa. Následně vše rozmícháte po přesnou dobu 60 sekund a potom sklenici zavřete. Poté už stačí položit danou nádobu na požadované místo. Ideálně tam, kde tušíte, že by se negativní energie mohla vyskytovat.

Co zjistíte?

Na daném místě pozorujte sklenici a to, co se s ní děje. Důležitá bude především sůl, která nebude úplně rozpouštěná. Je třeba sledovat její pohyb. Dojde buď k tomu, že bude u dna, nebo může dojít k tomu, že bude stoupat nahoru. V tuto chvíli, v době daného stoupání víte, že je na daném místě ona negativní energie. Tím, že sůl stoupá nahoru dochází také k tomu, že je tato energie odchytávána. Jakmile je stoupání u konce, je všechna zachycena. Stejný postup následně aplikujte i v jiných částech vaší nemovitosti.

Líbil se vám článek?

Tisk

Pavouci v domě? Eliminujte je pomocí byliny, kterou dobře znáte a kterou seženete téměř všude

DŮM A ZAHRADA
Je jedno, jestli trpíte strachem z pavouků – takzvanou arachnofobií, nebo nikoli. Realita je taková, že daná zvířata rozhodně nejsou v domě…

Více než 4 měsíce nedělal nic jiného, než že vylepšoval interiér této budovy. Překvapí vás, co je v ní

DŮM A ZAHRADA
Sen o vlastním bydlení může mít mnoho podob. Andrew a Gabriella Morrisonovi udělali to, že si vzal hypotéku a pořídili…

Sice je velký jenom několik metrů čtverečných. Kdo však vejde dovnitř, ten bude ohromen

DŮM A ZAHRADA
Jsou domy, které jsou doslova obrovské. Které mají velikost na několik stovek čtverečných metrů. A potom jsou domy, které jsou…

Rádi byste si vyrobili domácí vánoční hvězdy, ale přáli byste si nějaké speciální? Pak vyzkoušejte tento vánoční tip!

DŮM A ZAHRADA
Kromě zdobení stromečku je velmi důležité vytvořit vánoční atmosféru v celém domě. Může se jednat nejen o zakoupené girlandy a…

Nikdy nebylo jednodušší pěstovat růže. Přečtěte si návod, jak je rozmnožit a vypěstovat si tak nejkrásnější ozdobu Vaší zahrady!

DŮM A ZAHRADA
A je to tu, ten správný čas na množení růží z jejích odřezků. Konec léta a začátek podzimu je zkrátka…

16 kreativních nápadů, jak využít staré dřevěné bedničky a udělat z nich krásné kousky nábytku! Buďte si jisti, že toto Vám bude závidět každý!

DŮM A ZAHRADA
Podobně jako palety, i staré dřevěné bedničky, které se nám povalují ve sklepech, se dají krásně využít. Připravit si z…

Štědrý den už je za rohem, tak Vám přinášíme 12 nádherných tipů, jak vyzdobit dům sněhovými vločkami. Ty přece na Vánoce nesmí chybět!

DŮM A ZAHRADA
Protože se nám dny už krátí, je třeba se řádně připravit, ať můžete Vánoce krásně přivítat. Mnozí z Vás už…

Do velkého dřevěného květináče vyřezal 19 kruhových otvorů. Po 5 měsících jeho nápad přinesl přenádherný výsledek!

DŮM A ZAHRADA
Viděli jste už někdy živě opravdový nefalšovaný záhon petúnií? Jde o dokonalé řešení vhodné na balkóny ale i k zahradním…

Moje sousedka má na zahradě Magnólie, které jsou obsypané květy! Recept na pohádkovou zahradu je jednodušší, než jste si zřejmě mysleli!

DŮM A ZAHRADA
Magnólia s jejími dramaticky krásnými květy strhává na sebe pohledy všech kolemjdoucích. Přitahuje pozornost dokonce i lidí, jejichž zahrady, květiny,…

Dokonalá dekorace z obyčejného listu. Bude se hodit do domu, ale i na Vaši zahradu.

DŮM A ZAHRADA
    Na internetu je spousta nápadů na krásné dekorace, ale těch není nikdy dost pokud patříte mezi lidi, co…

11 neobvyklých věcí, které můžete vyčistit se starým kartáčkem na zuby!

DOMÁCNOST
Ať už jsou standardní nebo elektrické, kartáčky se nedají používat k čištění zubů  věčně. I když je čas zubní kartáček…

Tento 200-letý dům vypadá na první pohled jako ruina. Když však vstoupíte dovnitř, neuvěříte vlastním očím!

DŮM A ZAHRADA
Toto je dům v New Orleans, který je zvenku polorozpadlý, všední a víceméně nezajímavý. To je venkovní stránka. Když však…

15 skvělých inspirací jak si zařídit balkon tak, abyste se tam cítili příjemně

DOMÁCNOST
Každý z nás si přeje při koupi svého bydlení mít velkou terasu nebo větší balkon, kde se dá vypít ranní…