Pozor, velmi dojemné! Teta pustí holčičce nahrávku, na které zpívá její zesnulá maminka. Co se stane potom, musí každého šokovat

Ztráta rodičů bolí v každém věku, zvlášť pokud jste s nimi měli skvělý vztah. A je úplně jedno, jestli jste s nimi prožili dlouhá léta nebo jen omezený čas. Pokud však přijde dítě o maminku, je to jedna z největších tragédií, protože mu už bude po celý život chybět.

Životní ztráta

Toto se stalo jedné malé holčičce, která však měla to štěstí, že se o ni starala její milující teta. A protože teta chtěla, aby si malá na maminku uchovala co nejvíce vzpomínek, které pro ni v budoucím životě budou představovat povzbuzení v nelehkých chvílích, posadila si ji jednou k sobě a ptala se jí, jestli chce slyšet písničku.

Maminčin hlas

Byla to píseň Chantal Kreviazuk, kanadské zpěvačky, pianistky a textařky, pod názvem „Feels Like Home“. A protože holčička věděla, o jakou zpěvačku a skladbu se jedná, horlivě přikyvovala, že si právě tu chce poslechnout. Ozvaly se první tóny klavírního doprovodu a holčička čekala známý hlas Chantal Kreviazuk, místo něj však uslyšela hlas ještě známější a mnohem dražší, a to hlas její zesnulé maminky. Bylo na ní vidět, že ho okamžitě poznala a že ji velmi dojal, zakryla si ručkou oči a začala plakat. Byla to jejich písnička, jí a maminky, a máma jí ji často zpívala.

Čtěte také: Nad krutostí lidí zůstává rozum stát. Příběh tohoto psa je skutečně tragický. Když záchranáři viděli, co se mu stalo a jaké má zranění, doslova jim vyhrkly slzy. Toto opravdu není pro slabé povahy.

Kromě toho, že zase slyší svou maminku, která už s ní nemůže být, byl důvodem rozrušení a pláče možná i text první sloky, který v překladu zní:

  • něco ve tvých očích způsobuje, že se chci ztratit ve tvém náručí
  • něco ve tvém hlase způsobuje, že mi srdce bije rychleji, a
  • doufám, že to tak budu cítit po zbytek svého života.

Teta poprosila holčičku, aby si nezakrývala obličej a poslouchala dál, ale po chvíli už to byl pro malou příliš velký příval emocí a chtěla, aby teta nahrávku zastavila.

Až bude starší, bude holčička jistě šťastná, že má na milovanou maminku nějaké památky, mezi které bude patřit i tato nahrávka jejího krásného hlasu a jejich písně.