POZOR: Vyberte si andělíčka z obrázku a zjistěte, co vás tento týden čeká! Osud vám přichystal věci, které vás neminou

Chcete opravdu vědět, co vás tento týden čeká? Jestliže ano. Tak neváhejte a vyberte si jednoho z našich andělů, kteří vám na to odpoví. Pokud chcete vědět, jak se váš týden vyvíjí a co vás v těchto sedmi dnech bude čekat, stačí si pouze vybrat anděla! Tím, že si ho vyberete, zjistíte, jaký zázrak na vás v tomto týdnu čeká.

Zázrační andělé

Pro začátek vám vysvětlíme, jak to funguje. Možná si myslíte, že si tu z vás děláme srandu, nebo že jsme se úplně zbláznili a mluvíme si tu sami pro sebe o andělech, kteří nám předpoví budoucnost. To ovšem není pravda! Skutečně myslíme to, co myslíme, vážně. A funguje to pouze na pár lehkých principech.

  • Máme zde obrázek pěti andělů
  • Každý z nich v sobě ukrývá odpověď
  • Stačí si pouze jednoho vybrat a odpověď zjistíte

V ničem jiném to není. Žádná kouzla, žádné šílenství. Pouze obrázek pěti andělů, který vám podle vašeho výběru jednoho z nich řekne, co se vám tento týden bude dít. Avšak, i přes naše snažné vysvětlování o normálnosti této věci, je možné, že vám to bude připadat ještě více nenormální. Nechte si to od nás tedy ještě podrobněji vysvětlit!

Čtěte také: Máte partnera? Schválně se podívejte, jaké znamení zvěrokruhu se k Vám hodí nejvíce!

Pět andělů strážných

V tomto odstavci si vysvětlíme, co za jakou odpověď v sobě každý z pěti andělů skrývá. První anděl vám říká, že máte drahý sen a že se vám v tomto týdnu vyplní. Ten druhý zase říká, že se váš milostný vztah bohužel příliš příznivě neukázal, a tak byste se tento týden měli spíše více zaměřit na svou kariéru. Třetí anděl říká, že vašich cílů dosáhnete pouze v případě, že na ně vynaložíte veškeré vaše úsilí. Musíte bojovat! Čtvrtý anděl vám zase říká, že vaše doposud nashromážděné znalosti vám bohužel nebudou stačit k vyřešení problémů, které máte před sebou. Proto zkuste mít spíše spontánní rozhodnutí, ale používejte při nich stále váš selský rozum. A nakonec poslední, pátý anděl, který vám říká: „Voda se na břeh vyplavuje i pomalu!“ Nikam nespěchejte, jděte hezky pomalu krok za krokem ke svým cílům, buďte trpělivý a dosáhnete jich!