Můžou prášky na hubnutí opravdu pomoci, nebo jsou nesmysl?
Menu

Můžou prášky na hubnutí opravdu pomoct? Pokud ano, které to jsou, a jakým se raději vyhnout?

Prášky na hubnutí

Léky na hubnutí jsou pro mnohé ženy zdánlivě snadným řešením, jak rychle a snadno zhubnout bez nutnosti cvičení. Na trhu se ale setkáváme s různými přípravky, přičemž některé aspoň částečně fungují, zatímco jiné nám pouze provětrají peněženku. Které léky na hubnutí opravdu pomůžou zhubnout, a vážně stačí jenom jenom „zobat pilule“?

Prášky na hubnutí

Princip hubnutí není o hladovce a prášcích

Určitě jste se setkali s tím, jak celebrity doporučují prášky na hubnutí. U některých celebrit, jako je například Halina Pawlowská, stojí za ubráním jejího objemu práce grafiků, nebo když si stoupla v černém oblečení před černé pozadí. U Hollywoodských krásek jako je Angelina Jolie už ovšem stojí za její štíhlostí zdravý životní styl, správné stravování a pravidelné cvičení. Jednoduše řečeno, žádné prášky vám nezajistí razantní zhubnutí, vždy je potřeba aspoň trochu cvičit.

Hubnutí pomocí prášků

Prášky na hubnutí bez předpisu

Prášky na hubnutí bez předpisu můžete koupit nejen v lékárnách, ale také ve vybraných drogeriích, nebo si je objednat online. Známé jsou prášky na hubnutí z dm, ale v nabídce jsou i další produkty:

  • Super linie – jedná se o tablety z extraktů zeleného čaje, rostlin garcinia camborgia a citrus aurantium. Ty podporují spalování tuků, samy o sobě vám však štíhlou linii nezajistí (tzn., že jsou dobrým pomocníkem při cvičení).
  • Kapsle na potlačení chuti k jídlu – pokud je vaším problémem přejídání, existuje celá řada kapslí, které potlačují chuť k jídlu. V praxi to znamená, že budete jíst méně často a menší porce, ale nepřehánějte to, nesmíte hladovět!
  • Synefrin štíhlá linie – tajemství tohoto přípravku spočívá v jeho obsahu sinefrinu, který se získává z oplodí červeného pomeranče. Čím více sinefrinu, tím účinněji tento lék podporuje spalování tuků – stejně jako v prvním případě, ani tady nenahradí cvičení, ale výrazně vám zlepší jeho výsledky.
  • Kapsle L-Carnitin – podpoří spalování tuků, ale pouze v případě, že cvičíte (nebo se jinak namáháte, např. ve fyzicky náročné práci) alespoň 40 minut. Pro tělo není agresivní, a krom úbytku tuků nepoznáte jeho přítomnost (nesnižuje chuť k jídlu apod.)

Mají prášky na hubnutí smysl?

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco,…

Každá žena nebo dívka to jistě zná. Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu…
ZDRAVÍ

Tato lékařka už nemohla dále snášet to, jak rozsáhlá je…

Očkování je poslední roky opravdu velké téma. Jsou tu lidé, kteří říkají, že jedině tak se dají vymýtit různé nemoci.…
ZDRAVÍ

Rakovina prsu je pro ženy jednou z nejnebezpečnějších nemocí. Každá…

Každý jistě ví, že rakovina je dnes tou nejnebezpečnějších nemocí, která nás ohrožuje. Není divu, jelikož jde o nemoc opravdu…
ZDRAVÍ

Tohle je opravdový zázrak, který nikdo z oslovených lékařů nedokáže…

Někdy se stane, že se zázraky dějí a v životě přijdou se věci, kterým sotva můžeme sami uvěřit. Jako například u…
KRÁSA A MÓDA

To je neuvěřitelné! Tyhle ženy vůbec nestárnou a stále vypadají…

Elixír mládí ani kámen mudrců ještě nikdo nevymyslet, ale tohle je ještě možná ještě lepší! Vyzkoušejte tyhle jednoduché cviky na…
KRÁSA A MÓDA

Jak být krásná a mít naprosto dokonalé vlasy? Jednoduše! Zapomeňte…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Většina žen proto touží po krásných, pevných, lesklých a bohatých vlasech.…