Prášky už mi nepomáhaly a potom přišla moje maminka (fyzioterapeutka) a poradila mi masírování tohoto bodu na uchu a bolest byla pryč!

Máte rádi masáže a rádi si dopřáváte relaxaci a pohodu? Cítíte se zle a něco vás trápí? Vyzkoušejte techniky akupresurních masáží, které dokáží s lidským tělem opravdové divy. Nemusíte utrácet peníze za drahé návštěvy masérských salonů, ordinací nebo jiných zařízení, aby se vám ulevilo. S touto jedinečnou technikou jediného bodu na uchu docílíte skvělých výsledků i v pohodlí svého domova. Nebudete tedy muset nikam docházet a speciální technikou si zajistíte maximální zdraví a pohodu. Vyzkoušejte tuto jedinečnou akupresurní masáž jednoho bodu a zažijete zázraky.

Zázračná masáž jednoho bodu

A akupresuře jste určitě už někdy slyšeli. V rámci akupresury je možné provádět celou řadu masáží, které jsou zaměřeny na určité body na lidském těle. Můžete masírovat hrudník, ruce, nohy, břicho, záda nebo další části lidského těla. Akupresurní body se nachází téměř všude, takže je možné promasírovat a uvolnit celé těle. Jeden z bodů se nachází také na uchu a jeho masáž vám přinese opravdu zajímavý a překvapivý účinek.

Od bolesti k odpočinku

Máte-li často bolesti hlavy, poruchy trávení nebo vás trápí úzkost, máme pro vás senzační řešení, které vás těchto problémů zaručeně zbaví. Bude vám k tomu stačit masáž jediného bodu. Stejně tak se zbavíte stresu, který je silnou epidemií dnešní doby a obklopuje nás dnes a denně. Někteří se mu umí bránit, ale většina mu podlehne. Masáž tohoto akupresurního bodu na uchu vás stresu zaručeně zbaví. Navíc pomůže tělu eliminovat bolesti a dovede ho k odpočinku.

Čtěte také: Chodíte pozdě domů a nemáte čas vyvařovat? Pak vyzkoušejte tento ultrarychlý recept na Lasagne. Budete potřebovat jen 30 minut svého času!

Vždy před spaním

Nyní se podíváme, jak bod na uchu správně masírovat. Najděte si bod na uchu podle obrázku, který přikládáme. Bod stiskněte a začněte ho masírovat jemnými pohyby. Během toho zhluboka dýchejte a zaměřujte se na dýchání. Při nádechu otočte hlavu doleva a nechte ji tam, dokud nevydechnete. Postupně ucítíte, jak se tělo uvolňuje a stres mizí. Provádějte masáž kdykoliv se budete cítit ve stresu nebo každý den před spaním.