David Hampl
18 ledna, 2020

Dvojčata jsou klasika. Trojčata už jsou výjimkou, ale stále je to v pohodě. Představte si ale, že by se vám narodila sedmerčata. Představit si to ani nejde, protože to musí být něco zcela zvláštního a nečekaného. Pokud rodina není finančně dostatečně zajištěna a nežije v úplné pohodě a velké domě, je téměř nemožné tuto situaci zvládnout. O to ale nejde. Jde zde přeci o to, že pár přivede na svět 7 krásných dětí, z nichž každé má možnost změnit tento svět k lepšímu. Možná se budete divit, ale jednomu páru se podařilo porodit právě sedmerčata. Pojďte se jim podívat blíže na zoubek.

Sedminásobné překvapení

V životě je to občas tak, že nikdy nemůžete přesně vědět, co vás čeká a nemine. Jisté je ovšem to, že každou chvíli nám život může připravit nějaké překvapení, které v žádném případě nečekáme. Jsou sedmerčata překvapením? Určitě jsou a velkým. Nyní děti, které před mnoha lety šokovaly celý svět, dosahují věku 20 let. Každé z dětí má před sebou pořádný kus života, který může maximálně využít. Má totiž jednu velkou výhodu. Tolik stejně narozených sourozenců, jenž ho nebo ji budou podporovat, nemá nikdo na světě. Chtěli byste i vy mít tolik sourozenců?

Potraty odmítli

Pro Kennyho a Bobbie, byla zpráva, že se jim narodí sedmerčata opravdu velkým šokem. Rozhodně na takový počet nebyli připraveni, ale rozhodli se, že všechny děti chtějí. Poskytnou jim lásku, bezpečí, domov a veškerou péči a podporu, kterou budou děti potřebovat. Samozřejmě bez rozdílu. Lékaři jim sice navrhli potrat několika dětí, ale rodiče byli přesvědčení, že děti jsou darem od boha, a proto si je nechali.

Dar od Boha

Jejich rozhodnutí tak nabylo na síle a během pár měsíců se jim narodilo nádherných 7 dětí. Bobbie z toho byla velmi unavená, ale zvládla to na výbornou. Stala se z ní hrdá maminka sedmerčat, které nemá nikdo na světě. Začátky ovšem nebyly vůbec jednoduché, ale to rodičům nevadilo. Vychutnávali si každý okamžik a sledovali, jak jejich děti rostou, chodí, mluví, dosahují prvních úspěchů, zlomených srdcí a zážitků. Stejně tak ale museli řešit sedmkrát více plenek, krmení, slz štěstí a smutku. Celé to zvládli a za to jim patří obrovská úcta. Dnes mají děti 20 let a jsou to opravdu nádherní lidé, kteří projevují lásku k rodičům, sobě i životu.

Sdílejte článek