Před 29 lety ji dala k adopci, nyní se matka s dcerou opětovně setkaly!

Na tohle čekala žena ze St George v Utahu ve Spojených státech amerických dlouhých 29 let. Shledala se se svou dcerou, kterou jako novorozenou dala k adopci. Emotivní video, které bylo natočené před pěti lety, se objevilo v únoru 2023 na TikToku a od té doby jej zhlédlo na 19 milionů sledujících. První setkání bylo velkým překvapením pro celou rodinu, o dalším členu rodiny totiž neměli sourozenci vůbec tušení.

Znovunalezená dcera Jamee

Potkat dceru po 29 letech? Jamee se toužila se svou biologickou matkou setkat, ale dlouhé roky jí to nebylo umožněno, neměla tušení, kde se nachází. V roce 2018 se mohly opětovně setkat, pomocí testů DNA nebylo pochyb, že se jedná o vlastní matku. Setkání nemohlo proběhnout bez emocí a mnoha slz a není divu, vždyť se obě ženy setkaly po dlouhých 29 letech od posledního rozloučení. Na videu je vidět ženu, jak přichází ke dveřím a obejme dceru za velkého dojetí.

Zapomenutý příběh

Allie Seabock neměla o své sestře Jamee vůbec tušení. Sama měla tři sourozence, proto netušila, že jejich matka měla ještě jednu dceru. V 19 letech totiž otěhotněla, ale necítila se na výchovu dítěte coby svobodná matka. Rozhodla se proto dát po narození Jamee k adopci. Po 29 letech se potkaly. A nejen matka s dcerou, ale také se čtyřmi dalšími sourozenci, což je nevýslovné štěstí. Důkaz, že zázraky existují.

„Neskutečné, jsme nadšení!“

Video zveřejnila Allie, protože chtěla ukázat, že zázraky se opravdu dějí každodenně. „Celý život jsme neměli o existenci další sestry vůbec tušení, ale Jamee maminku našla a po provedení testů DNA nebylo pochyb, že jsme rodina.“ A jak je vůbec možné, že se tak dlouho o Jamee nevědělo? „O tehdejším mámině těhotenství neměl nikdo tušení, máma všem řekla, že se stěhuje. A po porodu se zase vrátila, nikomu nikdy o prvorozené dceři neřekla, tedy až do chvíle, než nás kontaktovala Jamee,“ potvrdila Allie.

Zdroj: goodmorningamerica.com