David Hampl
10 listopadu, 2019

Vypadalo to na den jako každý jiný. Muž se vydal na nákup do obchodu, nakoupil, co potřeboval a potom vyšel ven. Najednou si všiml, že kousek od obchodu leží stará kartonová krabice. Vypadalo, že se ji někomu nechtělo odnášet a vyhazovat, a tak ji jenom takto pohodil ven. Když přišel blíže, tak si všiml že na jí je něco napsáno. Začal tušit, že ji zde někdo položil záměrně.

Byl na ní vzkaz

Když se na krabici podíval blíže, tak si všiml že je na jí napsaný vzkaz. Byl na ní papír, na kterém bylo ručně něco napsáno. Vzal krabici do ruky a začal číst. Bylo to jenom pár řádků, a tak za chvíli věděl, co vlastně drží v ruce. Byl rád, že si vzkaz přečetl, protože pokud by to neudělal, vyhodil by ji do popelnice, a to by bylo špatně.

Krabici otevřel a vzal si ji do auta

Když dočetl, tak krabici okamžitě velmi opatrně otevřel, přenesl ji pomalu do auta, dal ji na zadní sedalo a pomalu se chystal jet domů. Když díky vzkazu zjistil, co je uvnitř, musel si počínat skutečně velmi opatrně. Nečekal, že by zde mohlo být takové překvapení. Spíše si na začátku myslel, že jde o krabici prázdnou, nebo že v ní jsou odpadky.

Co bylo uvnitř? Budete překvapeni

Co se uvnitř nacházelo? Jednalo se o morčata. Na vzkazu stálo: „Ahoj, jsme tři roztomilá morčata a náš majitel se o nás již nedokáže postarat. Budeme rádi, když najdeme nový domov.“ Bylo jasné, že to byl důvod proč muž krabici ihned otevřel a proč ji také naložil do auta a potom ji odvezl domů.

Postaral se o ně

Bylo jasné, že se jich nemůže zbavit. I když vypadaly ustrašeně, jednalo se o roztomilí zvířátka. Následně dostala jména John, Richard a Alan, bylo jim vytvořeno bydlení a jejich nový majitel se o ně každý den náležitě stará. Je štěstí, že je našel právě on. Pokud by to byl někdo jiný, kdo ví, jak by vše dopadlo.

Sdílejte článek